Arginnie/Ornithine/Lysine на ULTIMATE

01.02.06
17:28

Здравейте!
Искам да питам за мнението ви за този продукт.Стимулирал хормона на растежа+аминокиселини. Аз тренирам сериозно, имам маса, трябва да чистя по принцип , но съм малко по-нисък от нормално - 164см./ 24год. Моля за мнения на хора които са го ползвали. Дали ще ми помогне да увелича ръста си? И изобщо всички впечатления за продукта!
Ето инфо от страницата:
http://ultimatenutrition.com/catalog/amino_acids/arginine_ornithine_lysine.html

Благодаря!

01.02.06
18:17

Според мен този продукт няма да ти увеличи ръста 100% ... сори ...

01.02.06
21:15

защо мислиш така?  какъв ще е ефекта тогава?

01.02.06
23:48

Тука не мисля, че някой може да ти даде точен отговор! Чувал съм, че хора, които стимулират естественото производство на соматотропин са увеличили ръста си с няколко сантиметра, но това са само слухове! В моята зала има един пич на около 40г, който твърди, че е порастнал през изминалите 1-2 години с около 3-4 сантиметра! Пича наистина знае много за добавките (какви, кога, как, колко...) и е в спорта от малък! Абе цялата работа е меко казано несигурна, така че ако нямаш проблеми с финансите пробвай - поне няма да ти навреди :wink: !

02.02.06
03:12

Около мен няколко човека пробваха въпросният продукт и ефект нямаше, също така след това опитаха да си вземат въпросните АК на мусаши и да ги пият и ефекта беше същият... според мен е невъзможно това.

Иначе и аз чувам слухове за хора при които ръста се е е увеличил но това за мен са само слухове и реклама... не виждам как може да ти се увеличи ръста толкова лесно... все пак ако това ставаше бъдете сигурни че въпросният продукт би се рекламирал доста силно - все пак огромно количество хора биха желали да са по-високи.

мноого е несериозна тази работа...

02.02.06
09:33

благодаря ви за отговорите! :)
само се чудя дали ако поне не ми помогне, наистина няма да ми навреди? :roll: Така или иначе взимам го вече /2 пъти/ преди лягане , така ми каза Жоро от магазина на Карабиберов на Пиротска.
Пък ще видим....

02.02.06
20:21

Точно ръста 100 % няма да ти се увеличи , нито пък носа или пръстите.
Това увеличение е малко (ако го има) не е като директно инжектиран хормон за да ти помогне да растеж

03.02.06
00:08

ми за кво да го взимам тогава :cry:

03.02.06
18:13

[quote author=“Martyman”]ми за кво да го взимам тогава :cry:

Кара ли те някой насила....

PA

04.02.06
00:25

значи на момчето което казва че някав си там на 40 е пораснал това е ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ.Във тялото на човек има рецептори които реагират на хормона на растежа.Но тези рецептори след 20-25год. изчезват така че е невъзможно мъж на 40 да порасне....По тая логика Рони Колман трябва да е 10 метра понеже тои не спира хормона на растежа и то на инжекции а не некви смешни естествени стимуланти дето не са знае дали имат ефект

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1