Протеин, Глутамин, Креатин

ML

02.02.06
21:57

Значи 50кг съм на 16 год и възнамерявам да си взема разни хранителни добавки и по - точно - Креатин, Глутамин и Протеини”. Искам да питам дали добре съм ги подбрал и ако може да ми дадете съвети в какво количество и от кои производител да ги взема. Благодаря

02.02.06
22:02

За начало си вземи за 1 месец да видиш как ще ти се отрази, без това креатина се пие 1 месец после 1 почивка и така...
Вземи си креатин на Оптимум 300грама 33лв(сега има нова цена, леко по-висока), а за протеин може би на Нутрум нещо, ако имаш пари вземи на Оптимум пак и за глутамин така.

SeLeCt

02.02.06
22:26

aко си по зле с финансите си вземи протейн про голд 90 ,креатин на П&Б лабс или JK за 30 лв и глутамин на П&Б лабс или JK ти си решаваш

02.02.06
22:27

Ти възнамеряваш да си зимаш,ама колко ти е стажа?Като те гледам по килцата,май тепърва влизаш в залата а?

ML

02.02.06
22:45

OuttaContro , SeLeCt - Мерси за информацията
Oblivion_, да стажа ми не е кой знай колко 2 месеца..., но не е само от стажа мисля просто съм си слаб...

02.02.06
22:51

[quote author=“mladejos”]OuttaContro , SeLeCt - Мерси за информацията
Oblivion_, да стажа ми не е кой знай колко 2 месеца..., но не е само от стажа мисля просто съм си слаб...

Тогава ен бързай с добавките,наблегни на повечко ядене и ако няма ефект тогава преминавай към добавките.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1