Сутрин или вечер?

04.02.06
09:33

Първия срок свършва и съм втора смяна, налага се промяна. Чудя се дали да хода вечерта след 7 часа, или сутринта към 10 часа, кое ще е по-добре?

zweio

04.02.06
11:34

Мисля че ще е по-добре сутринта. Можеш да закусиш като за пред тренировка и ще имаш още сили в себе си, сигурно и няма да има толкова много хора във фитнеса. Само не занемарявай училището  :D Като тренировката ти е сутрин, учебниците ти да са вечер... двуразови тренировки.

04.02.06
11:36

[quote author=“zwei0”]Мисля че ще е по-добре сутринта. Можеш да закусиш като за пред тренировка и ще имаш още сили в себе си, сигурно и няма да има толкова много хора във фитнеса. Само не занемарявай училището  :D Като тренировката ти е сутрин, учебниците ти да са вечер... двуразови тренировки.

Гадно ще е няма как, мисля че сутрин ще е по-добре.

RED_WOLF

04.02.06
11:45

аз сега съм втора смяна
но която и смяна да съм винаги тренирам към 7 часа
вечер е нормално да си с повече сили и тялото да е “запалило” :)

04.02.06
12:37

Препоръчвам ти вечер към 7.
Това, което трябва да целиш е да имаш поне две твърди хранения преди да си легнеш. Ако ставаш в 8 часа и имаш 2 хранения преди сутрешната тренировка - пак става. ;)

04.02.06
12:55

Сутринта на гладно можеш да си правиш кардиото

04.02.06
13:25

сутрин е гадно и изобщо нямаш сила а и ако идеш в 10 няма да ти остане време да земеш един душ дори и в даскало ще си като парцал. Към 7 е много по добре аз си тренирам и сега в толкова въпреки че съм 1-ва имаш си сила не бързаш за важни неща като училището и така нататак

zweio

04.02.06
14:59

Спомням си, че преди някой във форума спомена, че е по-добре да се тренира сутрин, защото нивата на тестостерона са били завишени. Ако някой знае за такова нещо, може да разкаже  по въпроса.  :?:

largozol

04.02.06
15:07

Аз пък сега ще съм първа смяна и планирам да тренирам към 14:00 часа,че да мога и да дремна после.

05.02.06
01:12

[quote author=“FedEx”]сутрин е гадно и изобщо нямаш сила а и ако идеш в 10 няма да ти остане време да земеш един душ дори и в даскало ще си като парцал. Към 7 е много по добре аз си тренирам и сега в толкова въпреки че съм 1-ва имаш си сила не бързаш за важни неща като училището и така нататак

а към 7 след цял ден кълване и тъпото даскало си супер скапан нз за ква тренировка ми говорите  :shock: сутрин след като си закусил си е екстра за мен  :!:

05.02.06
12:54

Лично аз ставам към 8, закусвам, пия кафе и 9.30 съм в залата. Необичам да ходя вечер, понеже съм изморен, както физически така и психически. Всеки сам може да си прецени кога да тренира, индивидуално е.

06.02.06
13:30

[quote author=”Палпатин”]Препоръчвам ти вечер към 7.
Това, което трябва да целиш е да имаш поне две твърди хранения преди да си легнеш. Ако ставаш в 8 часа и имаш 2 хранения преди сутрешната тренировка - пак става. ;)

Не се заяждам, но ти му препоръчваш да ходи вечр в 19 и му казваш да има поне две твърди яденета :shock:  Това според тебе би трябвало да изглежда така от 19 до 20 тренировка  значи ако си изпие протеина в 20:30 следващото ядене ще трябва да е най-рано в 22 и това значи да стои буден до 01 -01:30 за да яде пак “твърдо”  , а протеина преди лягане кога ще го пие в 04 ?? :wink:

06.02.06
13:50

[quote author=“red”][quote author=”Палпатин”]Препоръчвам ти вечер към 7.

Не се заяждам, но ти му препоръчваш да ходи вечр в 19 и му казваш да има поне две твърди яденета :shock:  Това според тебе би трябвало да изглежда така от 19 до 20 тренировка  значи ако си изпие протеина в 20:30 следващото ядене ще трябва да е най-рано в 22 и това значи да стои буден до 01 -01:30 за да яде пак “твърдо”  , а протеина преди лягане кога ще го пие в 04 ?? :wink:

:) Мда, малко късничко става...:)
Не включвах в сметките протеина. В този случай второто твърдо хранене по-добре да го замени с протеин в 12-12 и нещо часа.

06.02.06
18:01

Да кажа и аз,  няма значение

07.02.06
10:30

[quote author=”Палпатин”][quote author=“red”][quote author=”Палпатин”]Препоръчвам ти вечер към 7.

:) Мда, малко късничко става...:)
Не включвах в сметките протеина. В този случай второто твърдо хранене по-добре да го замени с протеин в 12-12 и нещо часа.

И аз правя точно така  , преди лягане към 0:30 извара + протеин +мляко.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1