Проблем с гейнера ?!

04.02.06
22:59

Нормално ли е след като изпия 30 грама гейнер и около 20 минути след изпиването да ми се повдига ужасно много ?
С колко вода се разтваря примерно 30 грама гейнер?
Декстрозата в нетренировачен ден кога се пие ?

04.02.06
23:02

[quote author=“Barcelona_FC”]Нормално ли е след като изпия 30 грама гейнер и около 20 минути след изпиването да ми се повдига ужасно много ?
Декстрозата в нетренировачен ден кога се пие ?

С колкото вода ти е май-удобно и приятно да си го изпиеш.
Декстрозата защо я пиеш в нетренировъчен ден?

[quote author=“Barcelona_FC”]Нормално ли е след като изпия 30 грама гейнер и около 20 минути след изпиването да ми се повдига ужасно много ?

Ами не е ненормално, особено ако е бил гаден на вкус. Ам в колкото го разтвориш .. 200-300 мл

04.02.06
23:15

Ами незнаех че не си пие декстроза в нетренировачен в тея приемания на  химии съм много бос , то затова е най-добре без тях де ама ....

Та за Гейнера аз го разтварях 30 грама гейнер в 500 грама мляко и направо около 20 мин много ми се приспа и ми се доповдига, незнам защо така.

04.02.06
23:42

Ако не е тайна какъв гейнер си взел?

05.02.06
00:15

Super MASS Gain 3000 - Nutrim !!!

Между другото за седмица ще свикнеш - аз след първите дози на един друг гейнър не само че ми беше гадно ами и не можех да ям. След първата седмица и апетит ми дойде и всичко си се нареди :) Само търпение да имаш  :wink:

05.02.06
00:50

[quote author=“manson”]Между другото за седмица ще свикнеш - аз след първите дози на един друг гейнър не само че ми беше гадно ами и не можех да ям. След първата седмица и апетит ми дойде и всичко си се нареди :) Само търпение да имаш  :wink:

Да прав си и аз сега навям се мн. здраво , пия гейнера след това и едвам мърдам и близо 2, 3 часа апетит нямам никакъв и след това изведнъж много огладнявам ...

Sportex

05.02.06
04:24

Абе незнам ама 30 гр. гейнер е много несериозно... поне 50гр. и то 2-3 пъти дневно :wink:  :lol:

05.02.06
07:46

[quote author=“Barcelona_FC”]Super MASS Gain 3000 - Nutrim !!!

Така и си мислех!Само че моето мнение се различава от това на manson,колкото повече го пиех тоя гейнер ми се струваше все по-гаден.Особенно,ако е с вкус на шоколад(аз такъв съм пил).Честно казано изобщо не съм доволен от този продукт.

05.02.06
11:29

Купи си хубав гейнър а не “мега отврат” на нутрим.Ефтиното излиза скъпо.

[quote author=“Ryu”][quote author=“Barcelona_FC”]Super MASS Gain 3000 - Nutrim !!!

Така и си мислех!Само че моето мнение се различава от това на manson,колкото повече го пиех тоя гейнер ми се струваше все по-гаден.Особенно,ако е с вкус на шоколад(аз такъв съм пил).Честно казано изобщо не съм доволен от този продукт.

В момента пия universal mega mass 3000 с вкус на ванилия .. едва ли по-гаден ще намериш ... въпроса е че след време се свиква. Пък и в моя случай резултата е повече от очевиден, тъй че гаден или не ще го пия и ще искам още  :twisted:  :twisted:

ForsakenSoul

05.02.06
21:53

Имам един въпрос към темата, коя марка гейнър и добра и колко струва? ако може малко инфо да ми дадете, защото се нуждая спешно от качване на маса  :shock:  :(  :oops:  :cry:  :!:

05.02.06
21:55

Е определено не е нормално,но опитай на друга фирма е моят съвет,може да е от някоя добавка в самия протеин.Те всички слагат различни съставки вътре.

12.02.06
19:41

от утре по4вам да пия универсал мега масс 3000 и искам да питам дали мога да го пия само в тренирова4ни дни или трябва и когато не тренирам.. и ако трябва  как да разпределя дозите в нетренирова4ен ден?

трен - сутрин и след трен
нетрен - само сутрин

Така можеш да си го комбинираш.

shadow_

12.02.06
21:58

Barcelno_FC пробвай ако ти е много гаден гейнара си купи нектар и пробвай да го пиеш така.Може поне малко да смекчи  гадния вкус  :D

Br1ng3r

13.02.06
10:17

Аз сега го пия Мега Масс 3000 на Unicersal с вкус на шоколад.Бих казал дори,че е вкусен:).30 лева килограм и половина.Пия го по 2 мерителни “лажички” , ако мога така да нарека огромния съд вътре в кутията.Пия го вече 2 седмица и сам кило напред ;)).Обаче само да кажа,че ако има такива които се надяват,че ще качат ако пият само гейне..... пия и суроватка на П&Б , новата формула на креатин (креатин алфа-кетоглутарат с аргинин) и глутамин на неква щатска марка донесаха ми го не е извеснта мараката:).Но най-важното е,че спазвам адски строга предсъстезателна диета,без която най-вероятно и грам няма да кача:).Такаче месо,ориз,варени картофи,мюсли,мляко,яйца - тва е истината.

Ах забраих да кажа как пия геинера - В тренировъчен ден -между втората закуска и обяда демек кам 11 и 30 минути преди тренировката. В нетренировъчен ден  пак между втората закуска и обяда и между храненията ми в 12 часа и 15 часа,някъде към 13:30.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1