Ако някой може да помогне ... 10х

09.02.06
16:07

Здравейте хора :)
току що намерих този сайт и като чета тук уоу спасение сте :) та да ви попитам..
значи занимавам се с break dance от 1 год от както почнах да тренирам до сега има разлика в мускулната ми маса но не е достатъчно .. та
на 17 години съм 181 см 65 кг ... ще ми кажете ли горе долу какви храни трябва да консумирам за да мога да покача кг и мм .. за тренировки си тренирам през ден и мисля че се натоварвам достатъчно но не знам какви храни да консумирам и ако може да ми помогнете :) главно искам да кача КГ и ММ

Johnny

09.02.06
16:18

пилешки гърди, картофи, ориз, яйца, макарони, риба, овесени ядки, мляко да ти укрепват костите за тебе е важно,банани като се върнеш от dance

Пиши на кирилица !!!! Прочети и спазвай правилата на форума !!! Преведох ти поста , но другите на латиница ще ги трия без предупреждение !!!!
DJGorgio-Astor

09.02.06
16:22

tnx mn choveche
Пиши на кирилица !!!! Прочети и спазвай правилата на форума !!! Преведох ти поста , но другите на латиница ще ги трия без предупреждение !!!!
DJGorgio-Astor

09.02.06
16:57

[quote author=“Johnny”]pileshki gardi, kartofi, oriz, qica, makaroni, riba, oveseni qdki, mlqko da ti ukrepvat kostite za tebe e vajno,banani kato se vurnesh ot dance

какъв ще е ефекта върху мен ако спазвам този режим. Ще стана дебел или  ще стана едър.

madwolf

09.02.06
17:48

За да качиш маса с ядене умножаваш килограмите си по 40 и приемаш по толкова калории на ден, като си ги добавяш от качествена храна разбира се, като изброената от Johnny, за който е време да се научи да пише на кирилица :wink:
По-здрави!!!

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1