болки в сарцето сварзани с кардио???

09.02.06
20:14

от около 10 дена правя кардио.Първият до третият ден карах 2 серии по 25-30 мин, после,до сега карам 1 час без спиране. Първите дни чувствах болки в сарцето по време и след тренировката . Тези болко спряха,но днеска отново се появиха! вазможно ли е да е от кардиото? последните дни спа 6-7 часа,мисля че и това до някаде е причина?

09.02.06
20:29

Едвали е от спането. Сърцето е сериозна работа отиди на лекар задължително не го отлагай.

09.02.06
21:56

ами знам че е сериозна, но тренирам футбол ,на 17 сам и досега не ми се е случвало да ме боли! то не са силни болки ами просто колкото да усетиш,като боцкане за минута-две и отминава

09.02.06
22:13

Няма значение. Да е болка в ръката да питаш тука..ама това не е шега...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1