Какъв въглехидрат да си взема? (Варна)

TheLegendary

12.02.06
02:45

Здравейте ...
Занимавам се със фитнес ... макар и не професионално ...
Открих че тялото ми реагира доста добре на повечко въглехидрат :)
примерно :
преди тренировка хапвам предимно въглехидрати или образните им : макарони , картофи , ориз и ала бала ... точно преди тренировка пия малко вода със разтворена лъжица мед ... и повреме на тренировка се стимулирам със вода със мед (отново :))... след тренировка тялото ми отново си иска необходимата доза хъглехидрат ...(пак мед :))

та общо взето искам да ви попитам ... тъй като тоя мед (колкото и добре да ми действа) не е ли възможно да го заменя със друг въглехидрат ... примерно преди тренинг да взимам малко ... по време на тренировка да си попийвам малко за издръжливост ... и след тренировка да ме допълва ... нещо като заместител на медът ...

От Варна съм  и ще се радвам ако ми кажете  точни места от които да си купя ... и все пак да е съобразен със средн ониво на бюджет :)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1