12.02.06
21:31
Значи искам да кача повечко килца , и да попитам добре ли е да се храня постоянно - в смисъл сега ям 1-2 яйца , след 10мин. някоя пържоля , след 15-20мин. , едно кисело мляко , след 15мин. плодове някви , след 20мин риба с гарнитура от картофи и т.н. целия ден да ям постоянно нещо , или е по добре да ям 4-5 пъти на ден , но качествено . Тренирам три пъти в седмицата и изкам да кача поне 7-8 кила. Мерси предварително за отговорите.
аз се стремя да ям здраво през 2-3 часа.Яж си нормално през 3 часа но помалко.Не е необходимо да ядеш през 15мин по нещо :wink:
Проблема ми е че ако съм много гладен , с много малко храна се наяждам (немога да ям повече - просто нямам апетит и ми се повдига) и след 30мин. умирам от глад , колкото и да съм се тъпкал преди това.