добре ли е да се храня така?

13.02.06
21:44

храня се по 5 пати на ден.значи храня се ето така-
сутрин ставам в 5 30 часа и ям.после на училище ям.после 3 часа ям след това отивам на тренировка като се варна пак ям и последното ми хранене е кам 7 30.Ям що горе хубава храна(месо,ориз и т.н.)искам да кача малко кг но без да галтам?отговорете дали е хубаво храненето ми?предварително ви благодаря. :wink:

lqlqlqlq

13.02.06
22:08

Така е малко трудно да се каже при положение, че не се знае нито количеството, нито качеството на храната която поемаш. Иначе мисля, че 5 пъти е добре.

[quote author=“Masta Killa”].... но без да галтам?...

Ако говориш за добавки да гълташ може и без тях :)

IO

16.02.06
19:19

[quote author=“Masta Killa”]храня се по 5 пати на ден.значи храня се ето така-
сутрин ставам в 5 30 часа и ям.после на училище ям.после 3 часа ям след това отивам на тренировка като се варна пак ям и последното ми хранене е кам 7 30.Ям що горе хубава храна(месо,ориз и т.н.)искам да кача малко кг но без да галтам?отговорете дали е хубаво храненето ми?предварително ви благодаря. :wink:

Храната ти е добра щом си трудно-качващ маса. Хубаво ще бъде да си вземеш някакъв протеин. Те са напълно безвредни, ако не желаеш просто започни да се храниш повече с протеини, въглехидрати.

——————-
Спазвай правилата на форума! Преведох ти поста!
1.9 Забранено е писането с латински букви (както теми така и заглавия), както и заместването на букви като “Ч”, “Ш” и др. с други означения като “4”,”6” и др..
П.

18.02.06
19:00

Добре но въпросът е от къде да ги намерим - примерно сега гледам да хапвам повече(68кг, 185см...сравнително лек съм фитнес - от 2 седмици) с теглото нямам проблеми дори трябва да кача. Но от къде да намеря протеини и въглехидрати. А да и последно някой да каже подходяща храна за преди и след тренировка. Тоест добре ли е 1-2 часа преди това да хапна повечко въглехидрати(в какво се съдържат и на какво да наблегна) и когато се върна в нас - повече протеини(същото ^^)

18.02.06
19:19

Ми преди тренировка въглехидрати(ориз,картофи)и протеин(извара примерно),за да може да имаш енергия за треноровката и като му потрябва на тялото протеин да имаш,а не да зима от мускулите.След тренировка пак протеини(примерно белтъци от яйца) и въглехидрати,но прости,тъйкато се разграждат бързо и веднага запълват нуждата от енергия на мускулите...Общо взето е това

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1