Трябва да кача още кила....Кое да Взема?

RE

14.02.06
11:15

Кои продукт ще ми препорачате:Про Голд -1 кг=18лв,Суроватка 0,500кг =17лв кадето се продава www.silata.com или геинер+суроватка 1кг=17лв.всичките ми се струват изгодни .За про голд имам инфо повечето сте доволни ама суроватката си е суроватка.Вие кво се кажете?

Тая суроватка за 17лв 0.500кг и геинера няма да ти стигнат за никаде ще ти пиеш точно една седмица ако нямаш пари после пак да си вземеш суроватка след една седмица просто нищо не правиш Про Голд-а ще ти стигне за 2 седмици за това по добре си вземи от него вярно е че суроватката по принцип е по добра но все пак поне повечето хора които са го ползвали са доволни а и за тези 18лв по добро неможеш да си вземеш по добре наблегни здраво на храненето не очакваи много от които и от трите продукта да вземеш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1