След Операция?

GA

14.02.06
12:15

Наскоро претърпях опреция от апандесит.Колко време не трябва да влизам в зала?Какво да направя за да не загубя голяма част от резултатите през последните месеци(знам 4е ще изгубя но поне искам да са по малко)Как да се храня,достатъчно ли е повечко протеин само да приемам?Някви упражнения? Давайте съвети.Мерси предварително.

14.02.06
12:36

Изчакай поне месец-два щото здравето ти е най важно другото пак можеш да го постигнеш...

14.02.06
12:57

изобщо не е месец-два...говори с лекар защото няма един отговор. Зависи каква ти е операцията (моята например беше близо до перитонит, съответно разреза беше осезателно по-голям и трябваше да спра спорта за 6 месеца), зависи от начина ти на възстановяване и редица други фактори които не са за форум. Риска е голям, няма смисъл просто...

14.02.06
13:19

Сега трябва да си почиваш !Няма смисъл да се травмираш допълнително с мисълта,че си аут от залата,че ще спаднеш и т.н .Моят мъж преди 4 години претърпя такава операция и знам през какви мъки мина.Той също блъска много яко,има отлични постижения и знам какво му костваше да си седи в къщи и някой да се грижи за него като за бебе..Постепенно  опитвай да се разхождаш повечко ,но в никой случай не се натоварвай ,не че ти е възможно де..Храни се нормално.Консултирай се с лекар относно упражнения за раздвижване ,забравила съм какво правехме с мъжа ми тогава..но това след 3-4 месеца чак .Трябва да мислиш позитивно ,имаш цял живот да си направиш красиви мускули !

14.02.06
22:03

Доста време братле, аз така на 2-та седмица тръгнах да играя футбол но тежеста в корема ме върна веднага, все е дно ще се изсипеш.Да не говорим за продължителни напъвания ... винаги стягаме корема, ще отвориш раната

GA

14.02.06
22:36

мерси за отговорите,ще се посъветвам със физиотерапефт

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1