Тестикулин

filatov

15.02.06
21:03

Вчера я видях тази добавка в магазина на Гаро(на Витошка). Той каза, че е екстракт от свински ташаци. Извратена работа. Повишавала естественото производство на тестостерон много яко, доста повече от трибулуса. На опаковката пише за лица над 17 години. Някой вземал ли е и знае ли няква информация.

15.02.06
21:09

абе интересно звучи :) как е като цена ...

morphey

15.02.06
21:28

Използвай по добри думи яко обичаш,не провеждаме махленски разговор !!!
DJGorgio-Astor

protein

15.02.06
22:10

Ако е по силно от трибулоса и наистина е естествено даите малко повече информация за тая работа звучи интригъващо искам цена и описание ако е възможно!

zweio

15.02.06
22:33

Аз и гуугъл представа си нямаме за какво става на въпрос. Аз като не знам е наред, ама като гуугъл не знае, тогава се пораждат у мен съмнения. Тръпна в очакване на описание на този препарат.  :)

filatov

15.02.06
22:40

Опаковката беше като на Пепсина и са на една фирма “Ел Ем 79”. Пишеше на етикета при слаба потентност и след прием на стероиди.

SeLeCt

16.02.06
03:31

а цената как е ?

16.02.06
19:24

ами наистина някой ако има повече инфо за това нещо нека каже.Според мене малко съмнително да е добавка щом се извлича от жив организъм :) ,по принцип хормоните се извличат от животински организъм ама все пак нека някой каеже за какво става въпрос

protein

16.02.06
22:22

Момчета потърсих в google.com и за тая фирма намерих само това - ЕЛ ЕМ 79 ООД 1111 София (02) 971 42 23 (02) 971 42 20 производство на горни трикотажни облекла! Или не си разбрал имато на фирмата или са си сменили деиноста и са започнали да правят хранителни добавки! Или изобщо нема такава работа като - ТЕСТИКОЛИН

16.02.06
23:25

много мъглява работа...

а и предполагам всички сте наясно че нито с това нито с трибилус ще постигнете истински стероиден ефект .. това е нещо което се приема между стероидните цикли..

filatov

17.02.06
00:02

[quote author=“protein”] Или изобщо нема такава работа като - ТЕСТИКОЛИН

Ако не вярваш, отиваш в магазина на Гаро, до Витошка и питаш и пазариш. И аз за първи път я видях.

SeLeCt

17.02.06
00:13

такаъв препарат има 100 % измислил го е бившият трениор на националния отбор по вдигане на тежести и е нов на пазара за това не можете да намерите никакво инфо,отидете в магазина на Мусаши и питайте за тестикулин и ще ви кажат ,ако някой живее близо до витошка нека отиде да пита за цената

Animal

17.02.06
01:07

А произвежда ли го някоя чуждестранна фирма също? Аз съм чувал за Sterol Complex на тая фирма дето ся Киро Вълчев я представлява, незнам коя беше. Та точно това нещо съдържаше екстракт от тестиси на бик

SeLeCt

17.02.06
13:52

не знам нищо друго ако някой живее близо до магазина на мусаши нека да отиде да разпита там и да постне тука плс

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1