Съвет за сваляне и релеф.

16.02.06
20:19

значи аз сам ~80 кг. ~180 см. на почти 18 год. и искам да разбера какъв ще е най добрия ми хранителен режим, като искам да сваля 7-8 кг. и да си подобря релефа. Като се има предвид че ходя 3 пъту седмично във фитнес залата и от 7 до 1 часа някаде съм на училище. също така и ако може да ми кажете дали ще е добре да правя и кардио тренировка предимно бягане и по колко км. ако тичам примерно по 3 пъти в седмицата.

—-
Преместена! ;)
П.

16.02.06
22:11

Еми изнамери си някаква НВД от сайта теми и мнения по този повод са изписани колкото искаш. За кардиото бягането не се мери в км а в време 30 мин. с умерено темпо мисля че ще ти е супер ако не можеш толкоз може да започнеш с 15 и постепенно да го увеличаваш

16.02.06
22:54

Яж често на малки порции,основния ти прием на въглехидрати да става до обяд,вечер и най-вече преди лягане наблегни на белтъчините.Консумацията на протеин да бъде някъде около 2,5г на килограм телесно тегло.Наблегни на пилешкото,яйцата,рибата,изварата,сиренето,телешкото...Другото важно нещо,трябва да си изчислиш калорийния прием като след това намалиш калориите с 10-15%,за да се получи отрицателен калориен баланс.Правиш кардио,като може преди него да пиеш по ено кафе,не е задължително...Не тренирай с много големи тежести,можеш да пробваш суперсерии...

17.02.06
17:17

дамм мерси много сега ходих да тичам( не бях тичал сериозно от доста време) 20 мин и не знаех каде се намирам :shock: :) а също да ви питам дали Калмацин-а (калций магнезий и цинк) дето го рекламират по телевизията е ефективен и дали ще е удачно да го приемам през периода ми на НВД и колко пари струва? ако някои знае разбирасе.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1