Прясно мляко "Дея" ?

19.02.06
13:59

Вчера се чудих кво да правя в един голям супермаркет и взех да разглеждам прясните млека. Изборът беше доста голям може би към 10 различни продукта. Оказа се че всички имат горе долу еднакви хранителни стоиности. Само туй мляко “Дея” пишеше че има около 3гр. белтъци, 3 грама мазнини и 0,1 гр въглехидрати на 100гр продукт. Едно такова в пластмасова бутилка беше и чесно казано го мислех за голям боклук :) ама с тия 0.1 въглехидрати незнамм.... Мислите ли че просто етикета е бил ментак?

19.02.06
14:18

Да не би мазнините да са били 0,1,щото обикновено тях ги намалят.Ще го погледна и аз тва мляко.

19.02.06
21:17

[quote author=“Size”]Да не би мазнините да са били 0,1,щото обикновено тях ги намалят.Ще го погледна и аз тва мляко.

Ммммм не! Въглехидрати  пишеше. Даже толкоз любопитно ми стана, че взех още 2-3 бутилки да видя дали етикета не е объркан :) Ако бяха мазнини хич нямаше да питам

24.02.06
20:30

Батка нещо си в грешка на “Дея”  Масленост 3% Белтъчини3,2 Въглехидрати0,7

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1