пичове в осми клас скъсах минискус правил съм три-четири пъти крака

RO

20.02.06
21:12

помогнете!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
кво да правя по-нататък??? :?:

Темата беше редактирана от Тихомир Велев на 19.04.11 10:40.

28.03.06
12:38

читавите лекари по крака се намират в клинката в Дианабад и в Пирогов. д-р Динко Хубенов и д-р Тони Георгиев

28.04.06
19:44

абе от мое лично мнение тони георгиев не е това което казват и трябва да бъде, мене лично много лошо ме прегледа иначе симпатичен човек но аз при него не бих се върнал засега.

29.04.06
01:06

[quote author=“nickolay”]абе от мое лично мнение тони георгиев не е това което казват и трябва да бъде, мене лично много лошо ме прегледа иначе симпатичен човек но аз при него не бих се върнал засега.

точно тоя Тони Георгиев задето говориш оперира братовчед ми беше скъсал кръстна връзка и после минискус
и са си играе футбол и си тича на поразия така че мисля че трябва да се върнеш при него

zweio

29.04.06
18:35

Слагай наколенници докато тренираш крака, но не толкова стегнати като тези на трибойците.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1