Протеин креатин амино и глутамин

21.02.06
11:48

Мисля с Протеин креатин амино и глутамин може да постигна добри резултати проблема е 4е имам 1 месец на разположение само.Искам да попитам кои фирми и марки ще ми препоръ4ате също как да ги пия то4но и има ли смисъл за 1 месец само.

21.02.06
12:20

[quote author=“xslusive”]Мисля с Протеин креатин амино и глутамин може да постигна добри резултати проблема е 4е имам 1 месец на разположение само.Искам да попитам кои фирми и марки ще ми препоръ4ате също как да ги пия то4но и има ли смисъл за 1 месец само.

Не, подобре не си давай парите, ако е само за 1 месец... :wink:

madwolf

21.02.06
20:00

Ако за пръв път пиеш добавки по-добре изобщо не си даваи парите за толкова много добавки...то за месец не е добре да качваш повече от 4кг., а тези ч кг. може да ги качиш само с протеина, разбира се ако се храниш правилно

22.02.06
07:56

[quote author=“madwolf”]Ако за пръв път пиеш добавки по-добре изобщо не си даваи парите за толкова много добавки...то за месец не е добре да качваш повече от 4кг., а тези ч кг. може да ги качиш само с протеина, разбира се ако се храниш правилно

Не зимам за 1 път  но щом казBате няма да зимам

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1