Има ли измама?

Aleksandr0v

21.02.06
22:06

искам да ви питам искам да си зема UNIVERSAL MEGA MASS 3000.Кадето и да гледам в сайтове насякаде сам виждал сам по 1500 гр кутии.А от кадето мисля да си го зема има 4.7кг може ли да е менте?

21.02.06
22:07

Едва ли , почти винаги има различни разфасовки, не значи че е менте, напротив ако е менте ще е като тези които си видял :D

21.02.06
23:04

4.7 кг./10.34 lbs./ разфасовка няма никаде като стандарт така че добре си помисли!

21.02.06
23:08

Има толкова,като бях в магазина на този републиканския шампион по културизъм *забравих му името :oops: ),който е лицето на Universal и има и магазин в Младост 3 до Аско Деница ми каза,че са 2 расфасовките от 1.5 и 4.7, така че не би трябвало да е менте :wink:

VI

22.02.06
00:12

Имам един по стар каталог на Юнивърсъл и си спомням че те имаха такива раэфасовки от 4.7кг. Не говоря точно эа твоя продукт с сигурност но имаше доста стоки с точно таэи раэфасовка и това ми е направило впечатление и съм го эапомнил эа Юнивърсъл. Така че бъди спокоен поне по тоэи покаэател, Юнивърсъл имат гейнери и протеини по 4.7кг. А эа това дали е менте, живееш в България, всичко е въэможно :)

За това, че имат разфасовки повече от 1,5кг съм сигурен, но не знам колко кг са точно. В нашата зала има такава разфасовка - голяма, бяла, пластмасова кутия.

Aleksandr0v

22.02.06
08:25

manson нали тренираме в една зала значи знаеш за какво говоря.Мен ме самнява единствено защото кутиите от 1.5 и 4.7 кила много се различават ама може и да не е измама.Аз незнам тая от 4.7 кила като е голяма пласмасова пот капака дали е запечатана ?

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1