Креатина на НУТРИМ

shadow_

22.02.06
11:46

Някои ползвал ли го е и имало ли е ефект?Защото мисля да и си зимам ма искам първо да ви чуя мнението. :)

ПО ЗДРАВИ

22.02.06
13:29

[quote author=“shadow_master”]Някои ползвал ли го е и имало ли е ефект?Защото мисля да и си зимам ма искам първо да ви чуя мнението. :)

ПО ЗДРАВИ

Да, миналата година. Ползвал съм на 3 фирми: Оптимум, Нутрим и сега на П&Б (заради цената  :wink: ). Ако не беше цената на П&Б и досега щях да съм си на Нутрим. Личното ми мнение: (което не ангажира никого понеже има доста “приятели” на БГ фирмите в този форум :wink: ) Заслужава си парите!

Много е хубав. Разликата с ОН например е че на ОН е по-качествено микронизиран, т.е. на по-малки кристалчета е.

shadow_

22.02.06
21:53

Мерси момчета, наистина ми помогнахте защото са чудих какъв да си зема.Като свърша цикъла ще ви напиша резултатите :)

ПО ЗДРАВИ

23.02.06
02:55

[quote author=“manson”]Много е хубав. Разликата с ОН например е че на ОН е по-качествено микронизиран, т.е. на по-малки кристалчета е.

взимай го разтворен в някаква топла течност (стопли си млякото за шейка примерно)

иначе и аз съм доволен от креатина на нутрим...всъщност като цяло от всичките им продукти, които съм ползвал досега

23.02.06
12:48

[quote author=“Zashev”][quote author=“manson”]Много е хубав. Разликата с ОН например е че на ОН е по-качествено микронизиран, т.е. на по-малки кристалчета е.

взимай го разтворен в някаква топла течност (стопли си млякото за шейка примерно)

иначе и аз съм доволен от креатина на нутрим...всъщност като цяло от всичките им продукти, които съм ползвал досега

Креатина не се смесва с топли течности, както и протеина...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1