Какво ще кажете за това НВД?

23.02.06
20:35

Здравейте! Имам въпросче относно моя нов хранителен режим. Не съм започнал още да го спазвам, понеже исках първо да се посаветвам с някои, който разбира повече от мен по въпроса.
Та това и самото НВД, с което смятам да захвана:

1. (06:45-07:00) 50гр. овесени ядки + 500 гр. кисело мляко
2. (09:30-10:00) 5 белтъка + 1 жълтък + 100 гр. шунка + 100 гр. фета(light)
3. (12:00-13:00) 200гр. пилешко/риба тон + 100 гр. фета(light) + салата
4. (16:00-16:30-последно хранене преди тренировка) 200гр. пилешко/риба тон + 100 гр. извара + салата
18:00-20:00 силова тренировка + кардио(30 мин. бягане)
5.(20:30) 15гр. L-Glutamin + 25гр. протеин разбити във вода
6. (21:00) 200гр. пилешко/риба тон + 100гр. извара + салата
7. (ако си лягам много късно-23:30-00:00) 50гр. протеин + 250гр. прясно мляко

Мазнини/Въглехидрати/Белтъци/Калории
1. 4/58/31/388
2. 24/3/47/447
3. 17/1/62/412
4. 7/4/4/54/310
5. 1/1/21/94
6. 7/4/4/54/310
7. 6/11/54/306

Общо: 66/80/323/2267
BMR=(2200.1,55)-700=2700 (но не виждам как да си набавя другите калории, и без това ще ми е трудно да се справя и с това количество :D )
В момента съм 21години, 183см., 100кг.(ендоморфен тип тяло), стаж 4 години.

Ако имате забележки или предложения ще се радвам да ги чуя.
Благодаря предварително!

23.02.06
23:35

едно предложение от мен: виж тази тема http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?p=117467#117467 може да ти е от полза за останалите калории, иначе на мен НВД-а ми харесва :)

24.02.06
08:03

Ами още не мога да разбера с какво точно да запълня излишъка от калории.Не може ли някой да ми даде по-точна идея или пък направо да си оставя НВД-то така? Благодаря

26.02.06
06:10

и на мен ми харесва... само не знам как ще ти понесе риба + сирене на корема всеки ден.. :) и помисли върху някакъв фет бърнър + л-карнитин

не разбрах какво точно питаш за калориите... искаш да добавяш още?

26.02.06
11:59

Ами заговори за fat-burner взел съм си Xenadrine. Ще го пия 2 преди закуска и 2 преди тренировка в продължение на 1 месец, после си мисля да изкарам и 1 месец на Пируват(само че него не знам как да го пия а на дозата на кутията е много съмнителна - 2х5 в тренировъчен ден и 2х2 в нетренировъчен, което значи че ще ми трябват минимум 2 кутии за 1 месец).  :) 
Относно комбинацията риба със сирене, няма да имам проблем вече в изпитано пък и мога да сменям - 1 ден само риба и после 1 ден само пиле или ако стане много напечено ще мина за известно време само на пиле  :wink:
Ако имате някакви други забележки или съвети ще се радвам да ги чуя. Благодаря!

A да забравих калориите. Ами да трябва да приемам някъде към 2700 а моите са 2300. Мога ли да ги оставя така, понеже наистина не виждам къде мога да вклуча още, а още 1 хранене на ден си ми е направо невъзможно, и без това с тези трудно ще се справя като време и количество. Мислих си да пия още 1 протеинов шейк, но и за него не мога да намеря място.
Това е в общи линии, ще чакам да пишете! :) 

П.С.: BB-TEAM RULZZZZZZZZZZZ!  :D

Не пускай поредни постове моля !!! Ако имаш да добавиш нещо използвай бутона “промени” !!! Обединих ти поста
DJGorgio-Astor

26.02.06
18:38

С НВД за 20-тина дена свалих почти 10кг. което се отрази силно отрицателно върху силата ми така че сам си прави изводите за НВД

26.02.06
18:44

[quote author=“DOUBLE_B”]С НВД за 20-тина дена свалих почти 10кг. което се отрази силно отрицателно върху силата ми така че сам си прави изводите за НВД

При толкова бързо сваляне си загубил много мускулна маса, какво се учудваш?
Грешката си е твоя, не на диетата. Грешно си сметнал нещата. Максималния темп, с който трябва да сваляш е кило на седмица.

[quote author=“DOUBLE_B”]С НВД за 20-тина дена свалих почти 10кг.

Май от всичко си смъквал .. нещо не ти е като хората диетата. Колко калории на ден приемаш?

26.02.06
18:48

[quote author=”Петко К”]. Максималния темп, с който трябва да сваляш е кило на седмица.

Мдаа, така е! В момента съм на НВД и свалям даже по малко от кило на седмица, обаче формата се подобрява по-добре от свалянето на килограми! Силата ми падна докато бях на кетонна 3 дена, иначе е добре!

26.02.06
19:03

Дам явно грешката си е в мене щото нищо не съм си смятал а просто не ядях храни с високо съдържание на въглехидрат...освен това не вземах и нищо което да ми предпазва мускулите..късно си осъзнавам грешките но по добре късно отколкото....

[quote author=“DOUBLE_B”]Дам явно грешката си е в мене щото нищо не съм си смятал а просто не ядях храни с високо съдържание на въглехидрат...освен това не вземах и нищо което да ми предпазва мускулите..късно си осчзнавам грешките но по добре късно отколкото....

Нищо. И аз миналата година я направих тази глупост. Смъкнах към 6 кг за един месец като си спрях въглехидратите, само всеки 7ми ден ми беше ВВ, обаче си спрях и протеин и ... знаете какво следва. Яж сериозно протеин, защото ако не го направиш много ще съжаляваш после!

26.02.06
19:20

Мерси а освен да наблегна на протеин на какво друго трябва да наблегна(храни,добавки) за да си върна силата ...без да качвам много много маса...

[quote author=“DOUBLE_B”]Мерси а освен да наблегна на протеин на какво друго трябва да наблегна(храни,добавки) за да си върна силата ...без да качвам много много маса...

Щом губиш тегло, не може да не ти падне силата. За да запазиш максимално масата приемай много протеин, прави си високовъглехидратен ден (6ти, 7ми). От добавките: протеин, глутамин, BCAA.

26.02.06
19:31

[quote author=“manson”][quote author=“DOUBLE_B”]Мерси а освен да наблегна на протеин на какво друго трябва да наблегна(храни,добавки) за да си върна силата ...без да качвам много много маса...

Щом губиш тегло, не може да не ти падне силата. За да запазиш максимално масата приемай много протеин, прави си високовъглехидратен ден (6ти, 7ми). От добавките: протеин, глутамин, BCAA.

Аз с НВД приключих ся работя главно върху силата си...ВСАА вземам ...и Clenbuterol…

26.02.06
19:37

май малко се отклонихме от моя въпрос, а именно мога ли да да оставя калориите 2300 при условие, че трябва да приемам 2700 на ден при БМР=3400. Както вече казах ще взимам Xenadrine+Protein+L-Glutamin. Нека някой погледне пак НВД-то в първия ми пост и да каже все пак как е. 10х :)

26.02.06
19:59

А колко калории си ял досега? Това е важното, а не какво показва калкулатора. Ял ли си наистина 3400?

26.02.06
20:22

Честно казано не съм, а и не смятам че ще мога. Сигурно съм достигал до 3000, но е било рядко и след това съм реанимирал с часове :P
Така че смятам да ги оставя така, а ако взема да губя много ММ ще сгъстя храненията и ще ги направя с 1 повече горе долу през 2,5 - 3 часа. Какво ще кажеш по въпроса?
А да и във високо въглехидратен ден(всяка неделя) смятам да прибавя обшо около 400-500 грама варени картофи или ориз разпределени през деня до към 16 часа. Мислиш ли, че ще са достатъчни и ако не ще ми дадеш ли  някакво предложение за богата на въглехидрати храна подходяща за съответния ден.  :)

27.02.06
21:46

ако питаш мене остави ги така калориите, ако не - пробвай с сирене или някой вид риба богата на незаменими мастни киселини, но по малко и всичко с граници ... гледай кантара и огледалото и се контролирай
!!!пии повече вода между храненията!!! според мен това е МНОГО важно

и спокойно ксенадрина ще си каже думата няма на къде да бягаш от него достатъчно силен е да ти дава много енергия за тренировката и да топиш мазнините даже мисля че след като свършиш ксенадрина няма да имаш нужда от пируват

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1