Да попитам .

24.02.06
14:34

Значи за 2 години свалих около 40 килограма и сега съм 90 килограма и съм висок 185. Само че краката ми останаха пак леко дебели не много а горе съм много слаб. Почнах да тренирам преди 6-7 месеца. Но не ям хляб и качвам много бавно защото на краката качвам прекалено лесно и затова се ограничавам в яденето. Става ли да взимам фет бурнер за да сваля нацяло краката и ще пречи ли да качвам на горе мускулна маса? Иля нещо друго да взимам?
Ако може да ми дадет някакв съвет. Всички познати ми казват много трудно да сваляш килограми на краката и в същото време да качваш килограми на ръцете гърба и гърдите. А крака също тренирам но само 1 път в седмицата.
И дръгото е проблема с отпуснатата кожа, на корема наи вече. 1 годиана и половина тая кожа имам чуството че все така си стои като на старец а съм на 19.

24.02.06
15:45

Да много си свалил и кожата ти е така от бързото сваляне.За съжаление не може да сваляш от краката и да качваш в горната част.Просто тялото не работи така.Може да пробваш да тренираш с програма която да е за горната част ,като за крака правиш тренировка само със собствена тежест и голям брой повторения.Примерно само клек плие и сиси клекове като се стремиш да правиш повторения около50 в 2-3 серии и евентуално машини ако разполага залата

RE

24.02.06
15:54

Акцентирай в/у Горната част на тялото.Забрави краката за определен период и след месец два ще има резултат-всмисъл,че краката ти няма да отслабнат обаче като заякнеш в горната част на тялото ще имаш вече друга пропорция.Аз лично тренирах дълго време само горната част на тялото и сега е време да наблегна на краката ,щото се получава диспропорция и краката ми не се вписват добре на фона на тялото.

26.02.06
09:24

Мисля да почна да бягам сутрин 3 пъти в седмицата (на гладно  :D ). Казаха ми, че така ще реша проблема с краката но и ми казаха че докато бягам няма да мога да качвам мъскулна маса на ръцете гърдите и гърба даже можело и да сваля. ТАКА ЛИ Е НАИСТИНА ?

26.02.06
10:19

Така е. Според мен не тръгвай сега да бягаш и да сваляш, така или иначе ще свалиш навсякъде и пак ще изглеждаш с по-масивни бедра и по-слабо развита горна половина. Или спри временно да тренираш краката, или само ги разцъквай леко, едва ли искаш още маса на краката. Когато натрупаш достатъчно маса по горната половина от тялото, всичко ше си дойде на мястото.

04.03.06
09:55

А ако някой ми каже какво да правя с отпуснатата кожа.... Баси 18 години не се събличах заради МАС... сега пък съм като на 100 години с отпусната кожа :< ?.. А също да попитам ако пиа фат бърнър ще пречи ли да качвам мускълна маса ????

05.03.06
22:18

[quote author=“Acer”]А ако някой ми каже какво да правя с отпуснатата кожа.... Баси 18 години не се събличах заради МАС... сега пък съм като на 100 години с отпусната кожа :< ?.. А също да попитам ако пиа фат бърнър ще пречи ли да качвам мускълна маса ????

Ще се събере , дай и време

10.03.06
11:25

Е никой нищо не каза за въпроса за фат бърнара.

10.03.06
19:56

Развий горната част на тялото с чиста маса (мускули) и тогава мисли за сваляне на маса от краката. Имай предвид, че ще отнеме доста време и усилия.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1