Къде се продават продуктите на Нутрим

24.02.06
19:00

Хора от къде мога да си взема в София,освен в Билла

24.02.06
19:10

Влизаш в www.nutrim-bg.com , виждаш името на продукта, ако е нужно го записваш, отиваш в най-близката аптека и казваш, че искаш да го поръчаш.В рамките на 3-4 дни ще ти го донесат.Ще ти вземат 1-2 лева за доставката..

RE

24.02.06
23:58

[quote author=“milko”]Хора от къде мога да си взема в София,освен в Билла

Какво им е на продуктите в Билла нещо не си доволен ли.?Защото като цени са си много добре а и качеството е сащото както и при другите кадет осе продават в магазините за спортни храни.

25.02.06
16:54

Не бе пич доволен съм,ама като ходих да си взема креатина нямаше никакви продукти освен геинерите и протеините,а не ми се разкарва пак до там

energymax

25.02.06
17:00

София, Зона Б-19 ,ул.”Три Уши” бл. 105 ,тел 02/9204253
Представителен магазин в София на Нутрим!

27.02.06
14:41

Да благодаря за отговорите,иначе ако някои се инетесува сущо да знае,че и в HIT в Младост също има  :wink:

SC

28.02.06
02:41

В Billa зареждат ли от всичко?

28.02.06
10:29

[quote author=“Mopreme”]Влизаш в www.nutrim-bg.com , виждаш името на продукта, ако е нужно го записваш, отиваш в най-близката аптека и казваш, че искаш да го поръчаш.В рамките на 3-4 дни ще ти го донесат.Ще ти вземат 1-2 лева за доставката..

Може би има значения от коя аптека ще ги вземеш, но най-добре не си купувай никакви добавки от аптеките!!! Слагат голяма надценка.
Пример: Глутамин (на Нутрим) от 120 гр е някъде около 18-19 лв, а в атеките го дават на 24 лв... Е това ако не е лакомия... :twisted:  :twisted:  :twisted:

28.02.06
11:12

[quote author=“M16”]Може би има значения от коя аптека ще ги вземеш, но най-добре не си купувай никакви добавки от аптеките!!! Слагат голяма надценка.
Пример: Глутамин (на Нутрим) от 120 гр е някъде около 18-19 лв, а в атеките го дават на 24 лв... Е това ако не е лакомия... :twisted:  :twisted:  :twisted:

Всичко зависи от аптеката. Аз последно като си  купувах Про90 от аптека,  1кг го взех за 16.80лв пък 400гр бяха 7.10лв

RE

28.02.06
11:41

[quote author=“schantaf”]В Billa зареждат ли от всичко?

В билла има от всички видове протеин ,но само малките разфасовки от0.400кг и 0.500 за суроватките.Има и креатин 0,200гр/който и е най изгоден като цена.грамаж от тези на нутрим/и л-карнитин,глутамин и витамини.,може и да съм изпуснал някой продукт.

28.02.06
14:05

[quote author=“x_3_mar”][quote author=“M16”]Може би има значения от коя аптека ще ги вземеш, но най-добре не си купувай никакви добавки от аптеките!!! Слагат голяма надценка.

Всичко зависи от аптеката. Аз последно като си  купувах Про90 от аптека,  1кг го взех за 16.80лв пък 400гр бяха 7.10лв

Точно, ако надценката не е голяма може... Аз дадох пример за цената на Глутамина в Силистра по аптеките, т’ва е... 8)

01.03.06
14:54

По-добре си купи истинска храна отколкото да си харчиш парите за нещо на Nutrim, това е мое лично мнение...

[quote author=“x_3_mar”][quote author=“M16”]Може би има значения от коя аптека ще ги вземеш, но най-добре не си купувай никакви добавки от аптеките!!! Слагат голяма надценка.

А аз последно като си купувах Про90 го взех за 13лв 400гр...от Билла-та..иначе са снощи баща ми все някакъв протеин за 17лв  (пак 400гр) от Билла и се казва “Ultra Wpi instant” и пак е на Нутрим..сега ще го видя дали не е поредната лъжа, както се потвърди за Про Голд 90…

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1