Бюджет 120лв. - 2 месеца ?

26.02.06
10:20

Стажа ми е почти 4 месеца.
Мисля, че най-добре ще е ако си взема някакъв качествен суроватъчен протеин + аминокиселини, но искам да видя какво ще ми препоръчате и вие.  :wink:

26.02.06
13:42

[quote author=“rage_go”]Стажа ми е почти 4 месеца.
Мисля, че най-добре ще е ако си взема някакъв качествен суроватъчен протеин + аминокиселини, но искам да видя какво ще ми препоръчате и вие.  :wink:

Бих ти препоръчал да не си взимаш още добавки! Изчакай поне още 6 месеца може и 1г! Просто няма смисъл, тялото ти като начинаещ може да се справи и без добавки! Мен ако питаш дай парите за храна! МНОГО ХРАНА!

ArenaBG.com

26.02.06
15:30

Бих препоръчал 2 седмици хранене (нормалните норми)
След това постепенна миграция към 120 кила от лег.
Когато започнеш да ги буташ поне 2 пъти ела пак.
Тогава вече суплементите ще вземат своя ефект и ще си проличи.
Резултата е по добър.

RE

26.02.06
16:19

[quote author=”Аdmin”]Бих препоръчал 2 седмици хранене (нормалните норми)
Когато започнеш да ги буташ поне 2 пъти ела пак.
Тогава вече суплементите ще вземат своя ефект и ще си проличи.
Резултата е по добър.

има хора които тренират от над 5 години имат страхотна фигура и пак не са стигнали 120кг от лег,това не е никаква гаранция да изглеждаш добре.Ако ставаше дума за силов трибой да ама културизма е друго.Не разбирам защо трябва да чака да стигне 120 от лег и тогава да взема протеин.Това е несериозно мнение за мен.

[quote author=”Аdmin”]Бих препоръчал 2 седмици хранене (нормалните норми)

Току що изгони 90% от форума! Това не е никаква мярка. Йода си е казал точно. Да си купува пилешко, да си го комбинира с ориз и варени картофки и ефект ще има неминуемо!

ArenaBG.com

26.02.06
17:50

Бъркате.
Аз работя с толкова от лег и ги бутам нормално.
67 кила съм.
Винаги съм казвал че когат о човек се научи да дига тежко - тогава ще се и се изгради усета към правилните и масивни пропорции.
А начините по които да атакува високо винаги са били с килограми до отказ.
Преди 4 месеца се мъчех с 40 кила сега твърдо 120 - 2-3 серии х 3 избутвания.
Твърдо съм на мнение че вземането на суплементи през такива периоди е ненужно.
И все пак за 4 месеца стаж човека да внимава!
Аз тренирам сам в моя гараж с 120 вече и съм имал моментите си.
Но страховете с времето изчезват и човек започва да разчита само на себе си както и трябва. Падала ми е но я задържам и продължавам.
Качвам я на лега и отново. До отказ.
Тренирам от 5 клас насам. Не редовно разбира се но имам средно 5 години постоянство. Изключителен спортен дух но малко време вече.
Завършвам след няколко месеца и нямам толкова време.
Обратно на топика
Човека може да подходи както намери за добре.
Аз мисля че с толкова малко време стаж не си струва даването на финанс за нещо различно от креатин. Марката някой от колегите да ти я препоръча- аз съм доволен от продукта на Nutrim (120 gr. L-Glutamine).
Всичкия останал капитам можеш да го вложиш за храни които да те вкарат в джаза. Синтенции и универсални истини тук няма!
Единственото което ти трябва да знаеш е че без килограми мускули не се правят. Решавай как да подходиш в бутането на килата.
Юнга тук ли си бе ? :)
Я дай малко уроци на тоя fella :]

RE

26.02.06
18:12

[quote author=”Аdmin”]Бъркате.
67 кила съм.
quote]Eee,ти пък как за 4 месеца от 40 на 120.от лег.Да не зимаш химия?

26.02.06
18:18

[quote author=“realityman”][quote author=”Аdmin”]Бъркате.
67 кила съм.
quote]Eee,ти пък как за 4 месеца от 40 на 120.от лег.Да не зимаш химия?

ми то за 4 месеца чудеса не стават :lol:

Sportex

26.02.06
18:21

[quote author=”Аdmin”]Бъркате.
67 кила съм.
Винаги съм казвал че когат о човек се научи да дига тежко - тогава ще се и се изгради усета към правилните и масивни пропорции.
А начините по които да атакува високо винаги са били с килограми до отказ.
Твърдо съм на мнение че вземането на суплементи през такива периоди е ненужно.
И все пак за 4 месеца стаж човека да внимава!
Но страховете с времето изчезват и човек започва да разчита само на себе си както и трябва. Падала ми е но я задържам и продължавам.
Качвам я на лега и отново. До отказ.
Тренирам от 5 клас насам. Не редовно разбира се но имам средно 5 години постоянство. Изключителен спортен дух но малко време вече.
Завършвам след няколко месеца и нямам толкова време.

120 лег за 4 месеца?!
А и за първи пъ чувам някой след като се е затиснал със щангата да успее да я дигне?!?!

:lol:

26.02.06
18:49

:shock: колега ти и се мъ4ил цели 4години и 8 месеца с 40кг и за 4 месеца си стигнал до 120кг от лег, евала това се казва да се пребориШ с този адски застои на гърдите.

26.02.06
19:00

[quote author=“valentinik46”]:shock: колега ти и се мъ4ил цели 4години и 8 месеца с 40кг и за 4 месеца си стигнал до 120кг от лег, евала това се казва да се пребориШ с този адски застои на гърдите.

По - скоро е прекъснал и за 4 месеца си е върнал формата.

ArenaBG.com

26.02.06
21:28

Шегата настрана.
Тренирайте всеки ден и с малко устременост се постигат чудеса.
Падала ми е но съм я задържавал. Ти как си представяш 120 кила да ти се изтръсят от 80- 85 см? Глупости!
Веднъж замалко да ми се изтръси на кратуната но се дръпнах.
Прехвърлих я догоре но не я издържаш защото дигах до отказ и леко се заклати - обърнах се и се изместих.В сърцето беше голямо динг-донг, но мина.
Гледах едно ревю в едно списание за съотношението кила:маса от лег.
За 67 - 102 бяха Добър.
Професионален бяха 156кила!
Имам много докато го стигна, но там вече ми трябва някой да помага!
Опасно е.
Взимам креатин Nutrim-Монохидрат, млечно-яйчен на Nutrim (pro90gold), L-Glutamine Nutrim.
Целите са ми високи така че засега и това не е нищо.
Приятелче от училището ми на 16 вече работеше с 130 кила.
А не е някъв слон или нещо подобно - нормално телосложение но къща с динамит до последния грам мускул. Сега е на 17 и малко и продължава но формата му е застрашително прекрасна. Ръката му е огромна а той продължава да качва.

@ Мда влязох в форма с началните 40 кила като ги вдигах в началото ми се струваше множко но си я върнах.
Преди никога не бях вдигал тежест от лег но се заминавах повече с кикбокс. Имам и круша.
Нямаше елемент на застой през времето в което тренирах.
Просто бях в постоянно движение и вярвам че съм имал потенциал за развиване. Продължавам...

26.02.06
22:01

Не се отклонявайте от темата че ще почистя, изместихте я към кой колко вдигнал, има си тема и за такава реклама !!

RE

26.02.06
23:24

Суроватъчен протеин ще е добър избор .Взема се веднага след тренировка.На нутрим Pure whey ще ти свърши работа .

27.02.06
10:25

Ако имаш излишни пари си вземи суроватъчен , но не български и наблегни на правилното хранене.

[quote author=”Аdmin”]Шегата настрана.
Тренирайте всеки ден и с малко устременост се постигат чудеса.
Падала ми е но съм я задържавал. Ти как си представяш 120 кила да ти се изтръсят от 80- 85 см? Глупости!
Веднъж замалко да ми се изтръси на кратуната но се дръпнах.
Прехвърлих я догоре но не я издържаш защото дигах до отказ и леко се заклати - обърнах се и се изместих.В сърцето беше голямо динг-донг, но мина.
Гледах едно ревю в едно списание за съотношението кила:маса от лег.
За 67 - 102 бяха Добър.
Професионален бяха 156кила!
Имам много докато го стигна, но там вече ми трябва някой да помага!
Опасно е.
Взимам креатин Nutrim-Монохидрат, млечно-яйчен на Nutrim (pro90gold), L-Glutamine Nutrim.
Целите са ми високи така че засега и това не е нищо.
Приятелче от училището ми на 16 вече работеше с 130 кила.
А не е някъв слон или нещо подобно - нормално телосложение но къща с динамит до последния грам мускул. Сега е на 17 и малко и продължава но формата му е застрашително прекрасна. Ръката му е огромна а той продължава да качва.

@ Мда влязох в форма с началните 40 кила като ги вдигах в началото ми се струваше множко но си я върнах.
Преди никога не бях вдигал тежест от лег но се заминавах повече с кикбокс. Имам и круша.
Нямаше елемент на застой през времето в което тренирах.
Просто бях в постоянно движение и вярвам че съм имал потенциал за развиване. Продължавам...

По-големи глупости и измишльотини скоро не бях чел :evil: , явно е ,че момчето не е и помирисвало щанга , но много му се иска.
Ей малкия ще ти кажа само спри се , че още малко ще си повярваш сам и тогава става опасно :wink: .

П.П Като лъжеш. поне помни какво си писал преди! :evil:

[quote author=”Аdmin”]Интересно
Аз тежа 66 кила. (кофти метаболизъм)
Вдигам 93 от лежанка.
2 серии - 3 повдигания.

А теглото ти варира от 60 до 71 !
Препоръчвам ,на който му е скапано настроението да прочете постовете на въпросния АДМИН :lol: .

27.02.06
11:14

наблягай на храната, но ако все пак решиш че ти липсва нещо пробвай глутамин+креатин+протеини ...

27.02.06
14:23

Хапвам добре, дори си нося на даскало, но ми е бавничък метаболизма и затова реших да взема поне един качествен протеин за преди и след тренировка.
Преди да тръгна на залата съм тренирал 4-5 месеца у нас.

ArenaBG.com

27.02.06
20:14

[quote author=“red”]Ако имаш излишни пари си вземи суроватъчен , но не български и наблегни на правилното хранене.

[quote author=”Аdmin”]Шегата настрана....
П.П Като лъжеш. поне помни какво си писал преди! :evil:

[quote author=”Аdmin”]Интересно
Аз тежа 66 кила. (кофти метаболизъм)
Вдигам 93 от лежанка.
2 серии - 3 повдигания.

А теглото ти варира от 60 до 71 !
Препоръчвам ,на който му е скапано настроението да прочете постовете на въпросния АДМИН :lol: .

//оффтопик
хихахухуху
#1. Пич първо не ме познаваш за да ми държиш такъв неуважителен тон, Не си ми на оная работа за да ми държиш сметка.
#2. Второ ако си разровиш задника из моите мнения ще налетиш на една тема в която бях писъл за “проблемите” с метаболизма и за въпросните вечери в които паднаха килата.
След това ако имаше малко мозък в кратуната щеше да го ползувнеш и случайно да те усвети мисълта, че границата тежест до 90-95 килограма се преодолява трудно. Инструктора в залата в която ходих днес спомена че единствения начин за избутването на килограмаж е преодоляването на границата от 95 кила. Говори го от опит и му личи така че приемам го за вярно.
#3. Имах натоварена седмица и наистина западнах с 4-5 кила щото нямах и възможност да работя иначе. В поста споменах че текущо съм 67 кила, а преди че съм 66, и наистина бях толкова. 1-2 килограма се качват пич.
Това са аргументите.
Продължавам
Не ми дреме кво определяш за глупости, пич.
Опасно ще стане ако не вземеш да я запушиш.
Много се разводни темата затова продължавам с коментара.
Ако човека се насочва към някъв продукт задължително Optimum Nutrition.
Всички видяхме кво качество предлагат Нутрим с техния “Про” 90 Gold. Шибана соя и нишесте.
Можеш да подходиш както искаш но с креатина се прави силата.
От този на Нутрим съм доволен. Виж темата по горе за цените на суплементите. Един приятел от моя клас разправяше че се продавали протеини от някъв местен магазин там при тях. Утре ще ходим до неговата зала и ще видя марката. Ако струват ще се разходя до София да си прибера няколко килца. Аз ползвам про голда откакто започнах да си връщам формата сътрин и вечер взимам по 4 лъжички но не мисля че се правят някакви резултати наистина. Бавен е а и е 56%, не 90% белтък. Така че нека човека се разшъта по форума да види темите.
Аргументативната част не е заплаха просто отговор. Момченцето с пуделчето по горе да си гледа работата.
Амен

ОЩЕ ЕДИН ТАКЪВ ПОСТ И ИЗХВЪРЧАШ ОТ ФОРУМА !!!! ОБИДИ НЕ СЕ ДОПУСКАТ !!! Ако и сега не го отнесеш !
DJGorgio-Astor

27.02.06
21:13

[quote author=”Аdmin”]

Всички видяхме кво качество предлагат Нутрим с техния “Про” 90 Gold. Шибана соя и нишесте.
Бавен е а и е 56%, не 90% белтък.

И не че много ме вълнува, защото продукти на Нутрим повече няма да помириша ама ми стана любопитно ти тая инфо от къде я черпиш?

ArenaBG.com

27.02.06
23:47

Резултата е от изледванията които бяха дадени на ХЕИ.
Разгледай форума малко.
Не се отклонявай от темата.

27.02.06
23:57

[quote author=”Аdmin”]Резултата е от изледванията които бяха дадени на ХЕИ.
Разгледай форума малко.
Не се отклонявай от темата.

я погледни по горе как си се отклонил от темата !!
DJGorgio-Astor

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1