Погледнете това и ми помогнете

JU

26.02.06
13:38

Здравейте всички и поздравления за прекрасния сайт  :)
Изчетох всичко което ме интересуваше и си съставих ‘’план за действие’’ ,но искам да чуя и вашите компетентни мнения за което предварително благодаря.Ще дам малко инфо за себе си за да стане по ясно какво искам и съответно да получа правилните съвети.
Преди 8 мес. родих,за цялата бременност качих 30 кг. със 7 кг. се разделих в болницата,а другите си ги нося като огромни раници от сланинки на корема,дупето и бедрата  :( Не можех досега да правя диети защото кърмех.Но от 1 април отбивам малкия смукач и започвам сериозно да работя върху себе си, защото вече едвам се понасям.Затова искам да съм предварително готова за да не губя и ден.Висока съм 160 см. и 75 кг. :oops: / сами можете да си представите каква съм картинка/ Искам да смъкна 25 кг. и да стегна цялото тяло.
Ето и моят ‘’план на действие’‘
7.00ч. ставане -половин грейпфурт
7.45ч. кафе+2 таблетки L-carnitin
8.30ч. бягане на стадиона 30 мин.
10.00ч. белтъците на 2 яйца+150гр. извара+1малка кис.ябълка
13.00ч.200гр.пилешко+салата
15.00ч.фитнес/тае бо
18.00ч.1консерва риба тон + салата
Преди сън 2 таблетки L-carnitin
Всяка сутрин бягане на стадиона по 30 мин. събота и неделя почивка
3 пъти в седмицата фитнес
Мисля някаде да вместя и въртене на обрач по 1 час на ден.
Ми това е което съм намислила да правя от следващия месец.
Как мислите дали до края на август ще си постигна целта да смъкна тези излишни 25 кг. и да постегна тялото?
Това е Ви сте на ход.

26.02.06
13:55

На мен ми звучи готино, само изчислила ли си си калорииния баланс, понеже ми се струва натоварването доста, така че да приемаш достатъчно калории:
http://www.bb-team.org/nutrition/000192.php

Ако балансът ти е много отрицателен (трябва да си на -10% или -15% примерно) можеш да включиш още едно хранене! На мен лично ми се виждат малко 3 пъти, можеш и по късно само белтъци да ядеш - имам предвид след 18ч!

JU

26.02.06
15:02

Да изчислих си BMR и ми е 2788 тук не ми е много ясно колко да извадя за да свалям кг.
И още един въпрос имам.Какви витамини да приемам докато съм на НВД? Мисля си за PHYTO имате ли впечатления за тях?Ако не препорачайте ми.

26.02.06
15:39

[quote author=“juji”]Да изчислих си BMR и ми е 2788 тук не ми е много ясно колко да извадя за да свалям кг.
И още един въпрос имам.Какви витамини да приемам докато съм на НВД? Мисля си за PHYTO имате ли впечатления за тях?Ако не препорачайте ми.

Аз ти препоръчвам  Центрум за витамини. Иначе за калориите започни с -300-400 калории и ако няма ефект или не е желаният, по-малко ги намаляи.

26.02.06
15:44

[quote author=“x_3_mar”]
започни с -300-400 калории и ако няма ефект или не е желаният, по-малко ги намаляи.

Има предвид от това което излиза извади 300-400 калории! Вземи си и витамин С, ще ти помогне за тонуса! 1-2 гр. на ден е добре! Разтворим си взимам аз, че на хапчета трябвада изпия 20!

бтв: написах това, защото излиза да почне диетата с толкова калории :lol:

JU

28.02.06
16:32

Благодаря Ви,момчета.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1