Hi Fit Special

26.02.06
20:28

Да знам,че има много теми по въпроса,но ми е интересно ако сложиме на везната Pro Gold 90 и Hi Fit Special кой ще е по-добър.Разликата в цената е само 50 ст.За про голда съм чувал какво ли не,че бил от соя,че бил правен на Марс,че това не било протейн а препарат за мивки,но за Хай фит спешъл не съм чувал нищо подобно.Интересно ми е какво ви е мнението за него.Качили ли сте нещо от него.Аз имам Pure WHEY PRO за след трен и се чуда какво да пия вечер преди лягане Про голд или Хи фит ??? Знам,че единия “бил” млечно яйчен,а другия бил млечно яйчен + растителен.Един приятел ми каза пък,че хай фита си била чиста соя.Изобщо може ли да вярваме поне едно 80% на опаковката на производителя.

П.П Лилиииии без да искам обърках раздела.Преместете темата в Хранителни ДОБАВКИ за покачване на теглото.Още веднъж се извинявам за немърливоста  :D

Преместена !!! Друг път внимавай къде пускаш темата
DJGorgio-Astor

27.02.06
11:10

ами 2те са различни... не мисля че можеш да ги сравняваш така...
pro gold не съм взимал никога, но hi-fit 2-3 пъти... не мога да кажа че съм останал недоволен.. но както всички знаем конкретни оценки на суплементи да се дават е доста относително...

а и малко не са го доизмислили трябва да слагаш по 5-6 лъжици на вземане... това дори и в 500мл да го разбиеш пак става супер гъсто.. и е малко неприятно за пиене

27.02.06
11:26

[quote author=“BB_SenTineL”]Да знам,че има много теми по въпроса,но ми е интересно ако сложиме на везната Pro Gold 90 и Hi Fit Special кой ще е по-добър.Разликата в цената е само 50 ст.За про голда съм чувал какво ли не,че бил от соя,че бил правен на Марс,че това не било протейн а препарат за мивки,но за Хай фит спешъл не съм чувал нищо подобно.Интересно ми е какво ви е мнението за него.Качили ли сте нещо от него.Аз имам Pure WHEY PRO за след трен и се чуда какво да пия вечер преди лягане Про голд или Хи фит ??? Знам,че единия “бил” млечно яйчен,а другия бил млечно яйчен + растителен.Един приятел ми каза пък,че хай фита си била чиста соя.Изобщо може ли да вярваме поне едно 80% на опаковката на производителя.

П.П Лилиииии без да искам обърках раздела.Преместете темата в Хранителни ДОБАВКИ за покачване на теглото.Още веднъж се извинявам за немърливоста  :D

Преместена !!! Друг път внимавай къде пускаш темата
DJGorgio-Astor

Че е соя , соя е ,но сигурно с доста нишесте вътре, така че по-добре си купи соев изолат, поне да знаеш, че за каквото си даваш парите това пиеш.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1