Нещо за сила и издражливост

26.02.06
21:01

След погрешна НВД силно ми падна силата...Какво мога да взема за да повиша силно силата си без да качвам много маса ??

26.02.06
22:07

Наблегни на тренировката за сила
препарат
дибенкозаид -как звучи на български само

26.02.06
22:16

djgorgio , ще  може ли да напишеш оригиналното му име , с което се предлага по аптеките...предполагам  :P и ако може някаква малко по подробна информация за деиствието му .
благодаря предварително.

27.02.06
19:49

[quote author=“djgorgio-ASTOR”]Наблегни на тренировката за сила
препарат
дибенкозаид -как звучи на български само

Мда аз съм си наблегнал но просто искам да ускоря резултатите

28.02.06
00:04

Продава се като продукт в SNC

RE

28.02.06
01:04

Креатина ще ти свърши работа за сила.За какво ти е друго?

28.02.06
15:29

[quote author=“realityman”]Креатина ще ти свърши работа за сила.За какво ти е друго?

То от креатина и маса се качва доколкото знам може и да бъркам ама ми тряя нещо от което няма да си качвам кг

VI

01.03.06
00:11

Эа сила и енергия търси следните работи по отделно или комбинирани в препарати - Аргинин, Аланин, Метионин или Таурин вършат чудесна работа, също така Иноэин, Орнитин, в по големи количества и глутамина и ВСАА съдействат эа покачване на силата и енергията.
Има доста други работи эа сила освен креатина. А и щом не ти трябва иэлишно пълнене с вода и подпухване спри се на някой от горепосочените елементи. Те съдействат эа проиэводството на АТФ, който всъщност решава силовите ти проблеми.

01.03.06
11:44

мерси много а ти кое би ми препоръчал от тия да има добро действие и що годе приемлива цена и на коя фирма ще е добре да го търся

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1