Кражби

RE

02.03.06
11:58

Случвало ли ви се е да ви откраднат нещо в залата кадето тренирате.Дано не ви се случва.На един мой познат му вземаха GSM-a който бил сложил в шкафчето си при дрехите.Някакви са отворили взели са телефона и пак са затворили шкафчето без нищо друго да вземат.Кофти история.Аз примерно вече не си нося GSM-a на фитнес.Оставам го у нас,поне е по- сигурно.Гледам има пичове които си го оставят на лежанки,в джоба ама пак има риск да се удари и счупи.Гледам и да не нося пари много ,знае ли човек всичко може да стане.Вие как се справяте с проблема с ценностите-пари,телефони,ланци ,скъпи дрехи,и темподобни неща?

02.03.06
12:52

Ами аз си ги оставям на бара и като свърша ми ги дават ;)

02.03.06
13:35

в моята зала всички трениращи си оставят телефоните на плода ама като ви казвам поне 10 гсм-а като почнем от сони ериксон к750и и завършим с нокиа последен модел и всичко това стои на едно място където всеки има достъп , само трябва да мине по бързо да грабне няколко и да си отвори магазин :twisted:  :roll:  :wink:  както и да е внимавайте с тия истории

02.03.06
15:53

До сега не, дано да продължава така!!! :wink:

murinus

02.03.06
17:08

Мен не са ми крали нищо и дано да не ми крадът  8)
телефона си го оставям в шкафчето,то се заключва така че не го мисля

02.03.06
17:39

на мен лично не,но преди 7-8 години присъствах когато един се опита да изнесе мобифона на друг,и в този момент апарата звънна.

02.03.06
18:12

Кофти работа е това, но досега не ми се е случвало, дано не ми се и случи. ГСМ-а и часовника си оставям в залата при нещо като плот - там има растения, радио. И имам нон-стоп зрителен контакт :П

energymax

02.03.06
18:36

По тази тема мога само да кажа,ИМА И ЧЕСТНИ ХОРА,тъкмо си бях купил телефона(Нокия 6630).нямаше и една седмица и си го забравих в залата и ми го върнаха!

Nenor

02.03.06
18:40

[quote author=“MisHkiN”]на мен лично не,но преди 7-8 години присъствах когато един се опита да изнесе мобифона на друг,и в този момент апарата звънна.

хаха кофти късмет, е в крайна сметка така му се пада  :D
Аз лично си го държа в джоба, тренирам с дънки в повечето време, само когато дойде време за крака, а това напоследък е по-рядко, си го оставям в шкафчето.
Много ме дразни некви бахури като заразцъкват с телефона по средата на залата, говорят и се перчат с последния модел - комплексари като цяло

02.03.06
18:43

Аз не хода по зали и нямам подобни проблеми
Изхода е или не го взимайте или плътно с вас , не само гсм, а и други ценни вещи

02.03.06
19:40

Ами в залата, където тренирам шкафчетата са в самото помещение и се виждат. Обаче на първата тренировка след Нова година така успях да си “засиля” мобилния, явно добре тренирам и имам добър удар, като го отвориха в сервиза казаха, че съм го смляла  :oops: ! Вече всичко си оставям в шкафчето!

02.03.06
22:03

Зависи си от културата на хората, с които тренираш. Ако не ги познаваш естествено е да подходиш с предпазливост с вещите. Аз тренирам в една зала от 7 месеца и там почти всички са точни и не се притеснявам за вещите си. В крайна сметка ходим в залата да тренираме, а не да треперим за гсм-а  :wink:

Всъщност аз бях свидетел как веднъж от залата в която тренирах изчезнаха два телефона. Един от шкафчетата и един от плота.
Кражбата изглежда беше извършена от група младежи, които съвсем редовно си платиха входа, но не бяхме виждали друг път в залата.
Нищо не бива да се изключва. Обикновенно ходя на зала без джиесем и с малко пари, въпреки че с моята сим карта малко телефони биха изкарали повече от два дни преди да им падне батерията. По- добре да ме потърсят пак, отколкото всичко да загубя.

03.03.06
17:08

GSM-a у нас пари-колкото ми трябват.Така и да загубя нещо няма да ме ‘боли толкоз корема”

ПО-Здрави

03.03.06
17:38

Аз и пари и телефон си държа в залата - има камери и не мисля че може да изчезне нещо. Пък и хората които тренират при мен не правят такива неща. Иначе в залата има и сейф за ценни вещи, който желае може да си оставя ценностите там.

В моя фитнес на един човек му откраднаха gsm-а и дори на излизане ме проверяваха дали не е у мен,което последва и с останалите де..а в съблекалнията никога не си оставам нищо защото мизерии всякакви-примерно в моя фитнес едно от ключетата отваря 2-3 шкафчета...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1