Почивен ден Карнитин

Thames Valley Travellers

06.03.06
18:02

значи исках да попитам.. тренирам понеделник сряда петък неделя.. силово + кардио и смятам да пия карнитин същите дни сутрин.. а през другите дни трябва ли да го пия и по колко ? Благодаря  8)

July_morning

06.03.06
21:20

аз си купих л-карнитин на нутрим онзи ден :) и ще заповам да тренирам като се се оправи 100 % времето :) защото искам да бягам :) та...по темата :) говорих с консултанта в магазина и тя ми каза,че за да има ефект,ако целя отслабване трябва да пия карнитина и през почивните дни същото количество каквото и през тренировъчните :) 2 сутрин и две преди тренировка или ако не тренирам преди лягане.чесно да си призная незнам дали да взимам както тя ми каза...изчетох хиляда неща за взимането на карнитина,някъде пишеше,че не се взима сутрин,а преди лягане всеки ден...незнам!какво мислите по въпроса?

06.03.06
22:25

Тренировъчен ден: преди трен. са пие и преди лягане
Почивен ден: само преди лягане

20.04.06
10:51

[quote author=“OuttaControl”]Тренировъчен ден: преди трен. са пие и преди лягане
Почивен ден: само преди лягане

по 1 гр на всяко пиене нали ?

20.04.06
11:42

Трен. ден - преди кардиото или фитнес и вечер преди лягане по 1гр.
Почивен ден - сутрин и вечер преди лягане по 1гр.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1