корем

06.03.06
18:51

От 2 месеца тренирам корем, всеки ден без сряда, събота и неделя.
Пия л карнитин преди и след тренировка по 2000 мг.
И от корема ненига да сваля останалите мазнини и да почна да го орелефявам.
Искам да попитам за някаква добавка за премахване на мазнините от корема..
На НВД съм, 4 път седмично на фитнес.Тежа 75 кг и съм 175 см.
на 17 години..

06.03.06
19:01

[quote author=“Zai4o”]От 2 месеца тренирам корем, всеки ден без сряда, събота и неделя.
Пия л карнитин преди и след тренировка по 2000 мг.
И от корема ненига да сваля останалите мазнини и да почна да го орелефявам.
Искам да попитам за някаква добавка за премахване на мазнините от корема..
На НВД съм, 4 път седмично на фитнес.Тежа 75 кг и съм 175 см.
на 17 години..

1.започни да правиш корем всеки ден и 2. почвай  да пиеш сок от моркови за орелефяване на корема ... сега сериозно - това че тренираш корема толкова често не означава че ще го орелефиш бъзро и ефикасно , начинаещите не могат да разберат че и корема и мускул и не се тренира всеки ден или през ден - релефа и това да започнат да ти се виждат мускулите на корема зависи от диетата и кардиото , добавка специално за сваляне мазнините на корема, аз поне , не знам

айде успех

06.03.06
21:26

Хмм да ти кажа честно аз не смея да пия 4000мг л-карнитин в рамките на 2-3часа !
Прави кардио и корем 2-3 пъти седмично. но диетата и кардиото му е майката  :lol:

06.03.06
21:28

Там мазнините най последни изчезват , малко упоритост трябва

08.03.06
09:09

Можеш да забравиш хляба за по-бърз ефект.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1