Препоръка за млечно яйчен протеин?

head_hunter

10.03.06
14:44

След като разбрахме голата истина за Про Голд препоръчайте някакъв млечно-яйчен протеин в прибично съотношение цена-качество. Давайте предложения които могат да се намерят тук. Благодаря Ви.

10.03.06
15:00

[quote author=“head_hunter”]След като разбрахме голата истина за Про Голд препоръчайте някакъв млечно-яйчен протеин в прибично съотношение цена-качество. Давайте предложения които могат да се намерят тук. Благодаря Ви.

Нема такова животно  :roll: , аз както бях писал смесвам казеин+соев протеин= 16лв/кг  и го смесвам  с малко извара и мляко.

10.03.06
15:22

Къде  не търсих и аз,няма :( Само на Оптимум,ама тои на каталог като го докоснеш и можеш да се опариш от цената.Аз също наблягам на изварата,млякото и белтъците вечер.Има някакви на Уидър и Мусаши,ама и те не се пипат.Остават някои аминокиселини на яйчна основа който иска.Видях че Генесис имат такива на не лоша цена,ама са слабички,трябва да се пият по повече.

energymax

10.03.06
16:00

[quote author=“Jay_C”]Има някакви на Уидър и Мусаши,ама и те не се пипат..

Аз пия на Уидър и е много добър!Защо да не се пипат?

head_hunter

10.03.06
16:22

Като давате предложения давайте и цени за да мога да се ориентирам горе-долу за какво става въпрос.

10.03.06
17:02

[quote author=“energymax”][quote author=“Jay_C”]Има някакви на Уидър и Мусаши,ама и те не се пипат..

Аз пия на Уидър и е много добър!Защо да не се пипат?

каква му е цената на Уидър?Аз вечер преди да си легна пия едно кисело мляко и по някой път черен хляб.Така съм от както спрях познайте кой протеин :evil: И сега търся някаква алтернатива.

10.03.06
19:20

[quote author=“head_hunter”]След като разбрахме голата истина за Про Голд препоръчайте някакъв млечно-яйчен протеин в прибично съотношение цена-качество. Давайте предложения които могат да се намерят тук. Благодаря Ви.

Aз сега в период на релеф мисля да си взема на юнивърсал.Що годе добре излиза.Не е много по-скъп от този на нутрим(двойно).
http://www.sncway.com/articles.php?ArticleGroupID=18 - Цени
Интересно,но този последният е доста евтин.Пък този преди него е 100 лева на кило.

madwolf

10.03.06
19:51

Като стана дума за млечно-яични протеини, бихте ли си казали мнението за този продукт: http://www.musashibg.com/products/images/proteini/high%25/8.htm
Цената ми се струва приемлива, все пак фирма Мусаши си е с доказано качество.

10.03.06
21:17

ползвам млечно-яйчен на цитоген(cytogen) - 1кг - 52лв

10.03.06
22:54

Разбивам с пасатор около 150гр извара с около 200гр прясно мляко. Много хора биха казали, че това няма и да го вкусят, но на мен не ми пречи. Изяждам го и си лягам.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1