Кой колко дава за....

Темата е заключена.
RE

12.03.06
10:54

Кой колко пари му излиза фитнеса?Ако някой смята.че е прекалено лично може и да не пише.Нека  в тази сума се включат тренировките,добавките,допълнителни разходи/всичко за което сега даваш пари като тренираш,а преди не си давал,когато не си тренирал/.Основното да пусна темата и анкетата,беше един билдер от залата,който спореше с всички,че за 5 години е похарчил толкова за фитнес,добавки и др.колкото една чисто нова кола от малкия клас.Повечето не вярваха ,обаче като се замисля е напълно възможно това.Може пък някой от вас да е изхрчил пари и за ново Porshe :D

12.03.06
13:46

едвали някой който ползва добавки пада под 100…аз лично последния месец се поохарчих доста повече от обикновено щото с тва наближаващото лято...февруари ми излезе малко над 300

12.03.06
13:49

на мен “залата” ми е удома, затова нямам този тип разходи. за добавки макс. 20 кинта на месец мога да отделя.., така че аз съм в първата категория  :D

12.03.06
14:00

[quote author=“DOUBLE_B”]едвали някой който ползва добавки пада под 100…аз лично последния месец се поохарчих доста повече от обикновено щото с тва наближаващото лято...февруари ми излезе малко над 300

Аз давам по 20-30лв на месец за добавки/протеин/ и съм доволен от резултатите. Веднъж на няколко месеца сменям протеина с аминокиселини и креатин за 50лв. Не смятам, че си заслужава да даваш много повече пари за добавки ако си на любителско ниво, при положение, че с храната можеш да постигнеш задоволителни резултати.

12.03.06
14:15

Такава тема имаше, намеретя я и пишете там...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1