глутамина ми

13.03.06
09:25

купих си една кутия 500гр глутамин преди 3 месеца . от месец и нещо взе да мирише много лошо (той и отначало не си миришеше добре) . мисля че стоя известно време отворен (не повече от 4-5 дена), не знам дали тва може да е причината . срока му на годност изтича чак догодина а остава повече от половината и не знам да го хвърлям ли кво да правя ... може ли да ми стане нещо от глутамина според вас ?

13.03.06
11:06

срокът на годност зависи и от правилното съхраняване, виж на опаковката при каква температура и влажност трябва да се държи.
Напълно е възможно и да се е развалил, въпреки консервантите с които е натъпкан. Не го хвърляй, продължавай да си го пиеш. Ако получиш стомашни проблеми можеш да се замислиш за хвърляне.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1