П & Б лабс ????

13.03.06
18:34

Изкажете си мнението за тази фирма ! Че имат приемливи цени ! Но дали качеството е на ниво .... ??????

13.03.06
22:49

Днес си купих суроватката. След някой друг ден ще ти кажа впечатления.

13.03.06
23:24

И аз го пия ще видя ефекта скоро взех си две кутии да се надяваме да има ефект.

Поста ти беше преведен!
Пиши на кирилица!
Спазвай правилата на форума!
Прочети правилата на форума!

head_hunter

13.03.06
23:56

Не са от най-добрите нo за толкова пари толкова получаваш

RE

14.03.06
00:57

[quote author=“DOUBLE_B”]Не са от най-добрите нo за толкова пари толкова получаваш

А някакви проблеми от тях.?

14.03.06
10:32

Момчета вместо да се чудите , и по това дали имате газове или не да съдите кой протеин колко е добър :roll:  :lol: , вижте по-горната тема за сур. протеин на П&Б.

14.03.06
12:56

[quote author=“realityman”][quote author=“DOUBLE_B”]Не са от най-добрите нo за толкова пари толкова получавашА някакви проблеми от тях.?

Смисъл ?

14.03.06
20:05

Ами за сега ще отбележа, че на вкус са много по-добри от Biogame. От Biogame съм пил цялата гама протеини и всичките не могот да се разбъркат добре и седят като тебешир във водата. Суроватката на P&B си се разбива екстра, но пък е доста сладка и се чудя с какво са я наблъскали за тази захарност, а също така не седи като 88.7 на Биогейм като на трици ами направо си мяза на сухо мляко. Не знам кое е правилното състояние на суроватка. След седмица се надявам да имам само положителни впечатления за споделяне 8)

14.03.06
22:18

А някой може ли да каже нещо за аминокиселините им 3x3 (или там както се казваха) ? :roll:

15.03.06
11:47

[quote author=“SpUd3r”]А някой може ли да каже нещо за аминокиселините им 3x3 (или там както се казваха) ? :roll:

брой ги 3х5 поне

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1