Тичане сутрин + Л-карнитин преди това??? ХУбаво ли е ...?

TO

14.03.06
12:34

....тъй като прочетох в сайта какво е написано за кардио тренировките СУТРИН!!!  и че    л-карнитинът е хубаво да се взима до 3-4 часа преди тренировка... искам да ви попитам... хубаво ли е ако реша да тичам сутрин(когато казват че е най-добре да се тича) , трябва ли да взимам л-карнитин преди това... ??? дали ще е добре , дали л-карнитинът ще може да се усвои навреме???  в сайта пише също така че преди кардио тренка е хубаво да се вземе л=карнитин 30-40 минути преди това,... защо пише така след като л-карнитинът има най-голям ефект след 3-4 часа след неговото взимане????

аз съм на 18 почти 191см. 91кг ... искам да сваля излишните мазнини ...главно като тичам сутрин...може и да комбинирам с плуване...

искам да ви питам също така хубаво ли е след тичане сутрин примерно да ида на пуване , 2-3 часа след това.... или фитнес тренка да направя???? моля отговорете ми:)

Nenor

14.03.06
15:20

Ми добре е ама гледай да не претренираш, все пак гориш мазнини - не мускули.За карнитина, 10 мин. преди трен ( кардио ) с повечко вода

15.03.06
09:42

Значи аз правя точно това, ставам в 6:30 пия Л карнитин 1000мгр, после едно кафе и в 7:15 съм в залата, тичам от 35 до 55мин. в зависимост как се чувствам, при ускорен пулс и така вече месец............резултатите се постигат трудно, мноооогооо трудно, защото чак сега почна да се усеща нещо. Колкото до това дали след кардиото да ходиш да плуваш мисля, че е прекалено аз преди плувах, но реших да го спра и само да тичам 1-2 месеца. Най-важното е постоянството и разбира се отрицателния калориен баланс. Успех ти желая и споделяй резултатите! :)

15.03.06
12:33

[quote author=“Emilie”]Значи аз правя точно това, ставам в 6:30 пия Л карнитин 1000мгр, после едно кафе и в 7:15 съм в залата, тичам от 35 до 55мин. в зависимост как се чувствам, при ускорен пулс и така вече месец............резултатите се постигат трудно, мноооогооо трудно, защото чак сега почна да се усеща нещо. Колкото до това дали след кардиото да ходиш да плуваш мисля, че е прекалено аз преди плувах, но реших да го спра и само да тичам 1-2 месеца. Най-важното е постоянството и разбира се отрицателния калориен баланс. Успех ти желая и споделяй резултатите! :)

Резултатите са различни при всеки. При всеки си е индивидуално. Инече искам да питам относно блокерите на мазнини. Преди ядене ли трябва да се пият? Според мен така е най-логочно, но нищо не знам за тях.

15.03.06
14:52

[quote author=“Andriqn”][quote author=“Emilie”]Значи аз правя точно това, ставам в 6:30 пия Л карнитин 1000мгр, после едно кафе и в 7:15 съм в залата, тичам от 35 до 55мин. в зависимост как се чувствам, при ускорен пулс и така вече месец............резултатите се постигат трудно, мноооогооо трудно, защото чак сега почна да се усеща нещо. Колкото до това дали след кардиото да ходиш да плуваш мисля, че е прекалено аз преди плувах, но реших да го спра и само да тичам 1-2 месеца. Най-важното е постоянството и разбира се отрицателния калориен баланс. Успех ти желая и споделяй резултатите! :)

Резултатите са различни при всеки. При всеки си е индивидуално. Инече искам да питам относно блокерите на мазнини. Преди ядене ли трябва да се пият? Според мен така е най-логочно, но нищо не знам за тях.

Ами аз ги пия на гладно, освен това след тренировка ям най-малко след пет часа............виж какво пише в сайта за Л карнитина

16.03.06
10:19

[quote author=“Emilie”][quote author=“Andriqn”][quote author=“Emilie”]Значи аз правя точно това, ставам в 6:30 пия Л карнитин 1000мгр, после едно кафе и в 7:15 съм в залата, тичам от 35 до 55мин. в зависимост как се чувствам, при ускорен пулс и така вече месец............резултатите се постигат трудно, мноооогооо трудно, защото чак сега почна да се усеща нещо. Колкото до това дали след кардиото да ходиш да плуваш мисля, че е прекалено аз преди плувах, но реших да го спра и само да тичам 1-2 месеца. Най-важното е постоянството и разбира се отрицателния калориен баланс. Успех ти желая и споделяй резултатите! :)

Ами аз ги пия на гладно, освен това след тренировка ям най-малко след пет часа............виж какво пише в сайта за Л карнитина

Но Л-карнитина не е блокер на мазнини.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1