Перфектен Релеф - Най-бързо?

14.03.06
23:42

какво трябва да взема,става вапрос за някаква добавка може и няколко,значи преди няколко месеца тежах около 87 кг,имах семеини проблеми и много бързо спаднах на 74кг тогава бях определено(според мен)масивен,сега съм си направо клищав,но все пак мисалта ми е какво да взема и какви тренировки да правя за да може възможно най-бързо да направя добър релеф, Ето малко мой данни :
Висок съм 1.80 ; тежа 74 кг ; на 19 години съм,ако ви трябва повече информация ме попитайте,благодаря предварително!

Усетих се че темата ми не е за тук,извинявам се сега ще я сложа и на другото място :(  :roll:

Sportex

15.03.06
00:03

Щом си бил 87 килограма значи бързо ще си ги върнеш. Може и без добавки само с правилно хранене и тренировки. :lol:
Ако все пак твърдо искаш добавки най-добре е просто една добра суроватка за след тренировка, а може и креатин да добавиш. Според мен това е напълно достатъчно.

18.03.06
02:11

[quote author=“nAMnePCa”]какво трябва да взема,става вапрос за някаква добавка може и няколко,значи преди няколко месеца тежах около 87 кг,имах семеини проблеми и много бързо спаднах на 74кг тогава бях определено(според мен)масивен,сега съм си направо клищав,но все пак мисалта ми е какво да взема и какви тренировки да правя за да може възможно най-бързо да направя добър релеф, Ето малко мой данни :
Висок съм 1.80 ; тежа 74 кг ; на 19 години съм,ако ви трябва повече информация ме попитайте,благодаря предварително!

Усетих се че темата ми не е за тук,извинявам се сега ще я сложа и на другото място :(  :roll:

И доколко искаш да орелефиш, до 65 кг.? Много сте заблудени, качвате от 80 на 87 и почвате да орелефявате. Мини 100 килограма и после изчисти до 85 - 90 на бръснач за да има смисъл. Иначе има начин да изкараш перфектен релеф за 2 седмици, но си малък (на килограми) и няма да ти препоръчам препаратите (не са анаболи).

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1