Сила по време на релеф!

15.03.06
20:18

В период за релеф може ли да правя 2-4 повторения с максимална тежест - така и така не може
да се качва маса, поне да си развивам силата (ако и това е възможно)? А ако не - трябва ли тежестта
да ми е като в период за маса (за да я запазя) или може да дигам с по-малко?!
Може ли в период за релеф да се покачат силата и издръжливостта (не става въпрос за добавки!)?
10x предварително :arrow:

15.03.06
22:12

Според мен е добра идея, за релеф или за маса аз все си правя по 6-8 повторения.Някак си не мога с по-малки тежести и 12-14 повторения :roll:

15.03.06
23:34

Аз не намалявам тежестите и си държа същият брой повторения. Или поне се опитвам да не ги намалявам, но неминуемо има някакъв спад в силата. Не може да си на отрицателни калории и да качваш сила. Но е добра идея да си я запазиш максимално, заедно с мускулите ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1