creatine

18.03.06
18:25

здравейте,започнах да тренирам от месец и нещо и мисля скоро да си взема креатин на MUSASHI..
рано ли е още да го вземам? и само него ли да вземам или в комбинация с още нещо ...
180см съм висок и съм 74 кг...и целта ми е натрупване на мускулна маса..
благодаря предварително :)

18.03.06
18:32

за качване на маса няма да ти свърши работа.може само вода да позадържиш, а и след едномесечни тренировки изобщо не ти е необходим.по-добре потренирай още няколко месеца и тогава го пии.първо виж колко можеш без него и после търси нещо да ти вдигне силата и издържливоста.

18.03.06
18:36

еми чувал см че на чисто мн бавно ставало .. а аз колкото и да е искам да вляза във форма до  лятото ;)

Поне още 4-6 месеца без добавки го карай. Това дето си го чувал за начинаещи не важи.

18.03.06
18:45

Ooo мерси много .. аз за малко да почна с добавките ;)
ами уместно ли ще е да попитам в тази тема по колко пъти в седмицата е
достатъчно да тренирам и каква програма да си съставя ;)

Sourcemag

18.03.06
22:52

Като за начало е добре да започнеш с 3дневен сплит за начинаещи,може да потърсиш в сайта информация за примерна програма и да научиш повече за хранителните режими  :)

19.03.06
14:10

аз съм на НВД от половин месец,само че съм и полу-вегетарианец ;)

19.03.06
17:17

Потренирай още някой друг месец без креатин и тогава... засега може да си вземеш протеинов концентрат...

20.03.06
11:25

това за какво е точно ..

20.03.06
14:01

[quote author=“n3m0”]това за какво е точно ..

Хранителна добавка с високо %-но съдържание на белтъчини.
Виж тук.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1