въпрос за добавки.

18.03.06
20:43

Здравейте аз си тренирам на лостови ( кофички, набирания и т.н.) също и с дъмбели. Въпроса ми е какви добавки да вземам ,сега сам се спрял на протеин (суроватъчен). Но първо искам вашето мнение.

На 16 сам ако тва ви трябва
и 10x за отговора :)

ПОздрави......

RE

18.03.06
20:49

Суроватъчния протеин е много добър избор.Пии го преди тренировка.

18.03.06
20:59

[quote author=“realityman”]Суроватъчния протеин е много добър избор.Пии го преди тренировка.

След тренировка.
Но при тези тренировки не мисля, че има нужда от друго, освен едно нормално и балансирано хранене.

RE

18.03.06
21:06

[quote author=”Петко К”][quote author=“realityman”]Суроватъчния протеин е много добър избор.Пии го преди тренировка.

След тренировка.
Но при тези тренировки не мисля, че има нужда от друго, освен едно нормално и балансирано хранене.

Разбира се ,че след .Усвоява се бързо и върши добра рабоота за мускулите.Трябва да внимавам какво пиша .Малко съм разсеян днес. :(

18.03.06
21:20

Благодаря ви за бързите отговори.
От тука какво бихте ми препоръчали  http://www.nutrim-bg.com/products/group.aspx?gid=60

Аз ся сам се спрял на PRO 90 Gold или на нещо от платинум серията .
вие кое бихте ми препоръчали.

19.03.06
00:37

и също може да ми предложите и нещо друго да го пия заедно с протеинчето някой креатин или нз кво :) или ся само протеинче (суроватъчно ) да пия

19.03.06
09:04

про голд не е суроватъчен нали? или нещо се бъркам...

Аз не бих си взел про голд при всички тези отзиви във форума...ориентирай се към нещо вносно...

а сега и аз ще попитам нещо...

Веднъж като съм се почне суроватъчния до кога се пие...трябва ли да се замени с друг по някое време?

п.п и аз имам aerox4e - добре върви:)

19.03.06
11:08

ами някой казват че не е мн добър дръги обратното твърдят но и аз незнам и затова сам репил да го пробвам.

а иначе че върви добре аерокса няма и съмнение :)

shadow_

19.03.06
20:29

aerox4e виж тази тема и после пак си помисли за pro golda.Лично моето мнение е че е по добре да си вземеш някой вносно протеинче отколкото този.Ако нямаш пари по-добре изчакай и си хапвай здраво. :)

http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=13718

ПО ЗДРАВИ

19.03.06
22:46

shadow_master да е вече я разгледах тази тема и маи ще се откажа от
Нутрим . :wink:  все пак ви благодаря на всички за мненията

20.03.06
22:03

аз пък имам един приятел , който е много доволен от ПроГолд-а .. и мисля и аз да го пробвам

20.03.06
23:10

aerox4e i zeko не съм като профитата тука но и аз ви го казвам за тази цена на Про 90 си имайте ГОЛЯМО едно на наум не може да има такива разлики в цените и без разлика в качеството. Найстина по-добре си хапвайте по стабилно все пак 4 кофички кис.мляко са ви 48 грама протейн а и 500гр.извара са кам 80-90 така че нямате нужда от Про 90 на тая цена само може да се увредите нещо аз лично си взех Pure Whey Pro на Нутрим и се надявам да е по-добре от Про 90 пак е по-евтин от вносните(и качеството сигурно ще е по ниско) но Про 90 е СЪМНИТЕЛНО евтин за да е качествен.Все пак вие си знаете - съвета си е съвет избора си е Ваш.

По-здрави!!!

21.03.06
09:59

[quote author=“Mirkoni”]Найстина по-добре си хапвайте по стабилно все пак 4 кофички кис.мляко са ви 48 грама протейн а и 500гр.извара са кам 80-90

доста е ниско и качеството на нашите кисели млека - аз поне за Родопеята знам, че го произвеждат в некво село и то слагали супер мизерии...и останалите са зле...а и в тва данон тъпчат боклуци...Абе истината е, че всичко около нас е супер изкуствено в тези дни...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1