Помощ

19.03.06
11:22

дравейте!Тренирам от 2 месеца фитнес и гледам някакви хранителни добавки и т.н. та не съм много запознат с тях и найстина се чудя има ли ефект от тях и какво според вас е най-добро за начинаещи и как се пият
70 килограма съм 1:75 висок
Препоръчаха ми Ултра Уей Протеин Изолат
Моля дайте съвет и кажете как се пие,кога и дозировката :roll:

19.03.06
12:40

Някой може ли да ми помогне  :(

19.03.06
18:40

Преди да започнеш да пиеш каквото и да било първо реши какво искаш да постигнеш с тренировките..... ако си слаб (кльощав) и искаш да качиш маса - пиеш въглехидратни добавки а.к.а. гейнъри.... ако искаш да качиш само чиста мускулна маса, но по-бавно - протеини..... може да се комбинират и двете....

Но ако предположим, че едва ли имаш 20г и не знаеш какво правиш - по-добре вместо да даваш пари за химия си яж правилно и влизай в материята на “спорта”.... като направиш 6-7 месеца тренировки тогава ще му мислиш и за химия :)

SI

19.03.06
23:59

Чакай бе, човека пита за добавки, а ти за химия му говориш и то след някакви си 6-7 месеца. Моя съвет е да направиш малко стаж в залата и чак тогава да мислиш за добавки.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1