4 в 1... как е тая комбинация?

19.03.06
23:13

здравейте пичове  :wink:
значи сдобих се със следните неща и искам да помоля за експертен съвет как точно да ги вземам за да получа максимален ефект, а именно покачване на маса:
1. Serious Mass на ON (2.7 kg), високо въглехидратен протеин
2. Creatine на Bio Tech (300 g), немски, дано да е добър ше видим  :roll:
3. Glutamine на Нутрим (малка кутийка не съм поглеждал колко грама е)
4. Трибестан на Софарма

Значи храненето ми изглежда по следния начин: ставане 9 часа, първо хранене в 10, обяд в 13, след това в 17, тренировка 18-19 часа, вечеря в 19.30 и нещо леко към 23 часа  :D
А ето как ги виждам аз нещата за хранителните добавки пък вие ме поправете ако греша някъде:
1.Протеина два пъти на ден - веднъж сутрин след ставане или пък м/у обяда и предтренировъчното хапване може би незнам.... и втори път веднага след тренировка по 40-50 гр.
2.Креатина 5 дена по 10 гр. зареждане (според мен няма нужда от по-големи дози) и след това 5 гр. на ден веднага след обяда или пък с яденето преди тренировка което е (тогава нивата на гликогена са по-високи и би следвало да се усвои по-лесно)
3.Глутамина ше го включа по-нататък и очаквам предложения за дозите и времето на приемане
4.Трибестана и сега си го вземам 3 пъти на ден по 2 табл. след хранене

А и още нещо - в нетренировъчни дни протеин да вземам ли или няма смисъл или пък може би в по-малки дози  :roll:
Пак казвам целта ми е да кача максимално маса  :D
ами това е за сега благодаря предварително  8)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1