Къде продават евтини дъмбели?

OH

20.03.06
09:54

Нещо напоследък съм много нередовен на тренировките в залата. Нямам много свободно време и искам да си поддържам формата от вкъщи с дъмбели например в дните когато си изпускам тренировката. Въпросът ми е знаете ли къде продават дъмбели и тежести на добра цена, защото никак не съм информиран.

20.03.06
10:20

давам ти телефона на един приятел...по-евтино от неговите работи трудно ще намериш, но потърси все пак...

виж си ЛС

20.03.06
20:56

На Алабин , малко преди солни пазар , на спирката на трамвайте посока княжево има едно магазинче,”Магазин за топки”, там черните тежести са по 1.8 лева кг. На кетлер магазина бяха малко по скъпи ама струва ми се  подбирани отливки , не толкова груби. Лостовете за дъмбел , мисля в метро са на добра цена , 15 лв с ддс , обаче аз малко не съм доволен от тези с гумирана ръкохватка. Гумата се развулканизира и почва да се набира навътре на единият ми лост. Оглеждаи го добре преди да вземаш , а аз специално бих потърсил изцяло метален. Същият лост иначе съм го виждал за 22-24 лева.

21.03.06
09:55

1.80 не е зле като цена...иначе до ЦУМ има  дъмбели изцяло железни на резба за по 18 лв броя

21.03.06
21:25

Пусни тема в покупки, има такъв раздел

energymax

22.03.06
00:17

Метро 2 дъмбела по 10кг-29лв без ддс!

29.03.06
14:11

[quote author=“energymax”]Метро 2 дъмбела по 10кг-29лв без ддс!

бъркаш
в метро под комплект имат предвид лост + тежести = 10 кг (лост + дискове: 2х2.5 + 2х1.25), а не два дъмбела
общо 35лв с ДДС
поне това видях миналата седмица там
много ще се зарадвам, ако грешка, но едва ли е така

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1