Дайте ми съвет!

20.03.06
18:33

Здравейте ,ако някой от вас е запознат с действието на следните продукти нека ми помогне.
Преди 6 мес. родих и сега имам нужда да сваля 15 кг. Тренирам у дома на кростреножор и си купих онзи ден няколко добавки.Едната е hidroxicut на  Мuscletech и cuts на Prolab.Четох из нета ,че Хидроксикътовете съдържат съставки като Ефедрин и Кленбутенол май беше другата.На моя Хидроксикът пиши Efedra free , но за другата съставка нищо не пише или дори да пише аз не и знам латинското наименование и не мога да я разпозная.Много ли са опасни тея съставки ,ако мога без тях да отслабна по- добре ли ще е?Много ме е страх да не си навредя на здравето с тези неща.
Вие какво бихте ме посъветвали!

Ефедрата вече е забранене, затова всички нови бърнъри са без нея, т.е. ефедра фрее. Пии го спокойно, няма да ти навреди.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1