С какво да съчетая сурватката и аминотата

20.03.06
20:27

Здравейте :)
Преди 2 седмици някъде свърших приема на креатин. аминота и сурватка , които взимах около 1 месец (малко отгоре).
Така като се гледам не съм много мазен че да чиста и искам още маса :) Какви суплементи бихте ми препоръчали тъй като не мисля че ще е удачно да пия отново креатин. Протеина мисля че е задължителен и някъкви аминота. Но с какво друго да ги взимам? Дайте някой съвет.
ЕДИТ Гледам го това трибестана. То като хранителна добавка ли се води или е от “забранените”. На 18 години съм от около 1 година и няколко месеца тренирам. Дали ще ми навреди и въобще удачно ли е да го съчетая с аминото и сурватката ?

20.03.06
21:01

не ти трябва трибестан.продължавай си само с протеин и амино.не се чувствай длъжен да пиеш много неща! :)

20.03.06
22:17

[quote author=“FRANKO1”]не ти трябва трибестан.продължавай си само с протеин и амино.не се чувствай длъжен да пиеш много неща! :)

Като се замисля май си прав :) Тъй като съм отворил тема вече ще питам директно тука. Какво протеинче да си взема пих Ultra Whey Pro на Nutrim сега малко да разнообразя. А и тъй като съм 99кг :) а на опаковката пишеше че приема е 30гр за до 80кг (май толкова беше) значи ли това че трябва примерно по 2 лъжици и половина да пия(това го забелязах точно като го свърших протеина :) И все пак някъква алтернатива на това протеинче да препоръчате ?

20.03.06
22:23

ми за каккви пари говорим ако споменеш ще е мн по-лесно

20.03.06
23:53

[quote author=“Don_Korleone”]ми за каккви пари говорим ако споменеш ще е мн по-лесно

Ми 150 лв за един месец ако може и за повече чудесно :)

emergency_bg

21.03.06
15:06

Според мен щом не искаш да пиеш креатин, по добре наблагни на храната и след тренировка добави декстроза.
Можеш да вземеш и гейнър за почивните дни или да опиташ да добавиш още едно хранене с протеинов бар.
Относно марката протеин аз съм доволен от П&Б 100% Уей като съотношение цена/качество.

SP

21.03.06
15:33

150 лв. месечно-УАУ! :shock:
При такова положение горещо препоръчвам Суроватката на ОПТИМУМ или суроватката на Скайтек!Уникални продукти според мен,взимаш 1кг. Протеин делайт на Скайтек за около 60лв,аминокиселини зависи почти всички са добри.

21.03.06
15:37

[quote author=“Sparkito”]150 лв. месечно-УАУ! :shock:
При такова положение горещо препоръчвам Суроватката на ОПТИМУМ или суроватката на Скайтек!Уникални продукти според мен,взимаш 1кг. Протеин делайт на Скайтек за около 60лв,аминокиселини зависи почти всички са добри.

На месец не :) Просто сега разполагам с толкова, другия месец може само да си хапвам :) Иначе да търса сурватка Оптимум Делайт. Това има ли го на пиротска и колко да си взема за да ми стигне за един месец(или казано с други думи по колко да пия на ден:))

Sportex

21.03.06
16:16

[quote author=“Batgogo”][quote author=“Sparkito”]150 лв. месечно-УАУ! :shock:

На месец не :) Просто сега разполагам с толкова, другия месец може само да си хапвам :) Иначе да търса сурватка Оптимум Делайт. Това има ли го на пиротска и колко да си взема за да ми стигне за един месец(или казано с други думи по колко да пия на ден:))

На Пиротска не продават Оптимум - има ги в магазина Power & beauty.

21.03.06
18:06

100% Whey Protein 5 lbs (2.28 kg)
Предполагам за този протеин на Optimum ми говорите :) Тои е 120 лв + 2х120 Universal Amino 2700 влизам почти точно в парите които разполагам. И ако това е протеина как трябва да го пия за моите 99кг :) Мерси предварително :)

21.03.06
18:08

Оптимум 5лб е 135 лева - цените в сайта са стари...

22.03.06
21:41

[quote author=“kao”]Оптимум 5лб е 135 лева - цените в сайта са стари...

Това добре а по-колко горе долу да взимам на ден от него и как за моите 99кг :)

23.03.06
00:52

[quote author=“Batgogo”][quote author=“kao”]Оптимум 5лб е 135 лева - цените в сайта са стари...

Това добре а по-колко горе долу да взимам на ден от него и как за моите 99кг :)

ами според мен дозата трябва да е 1,5 мерителни лъжици - това са към 40 грама прах и към 30 грама протеин...

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1