как да направим овесените ядки по-вкусни?

Animal

21.03.06
19:09

Някой има ли идея, защото не ми понасят на вкус иначе... Мюслите също са ми гадни, освен един шоко мюсли на др. Йоткер, ама те малко дебело ми лягат, пък и нещо ги няма напоследък

Sportex

21.03.06
19:14

Ами аз лично ям от фините ядки - варя ги в мляко, в което има доста какао и така... или слагай много мег или конфитяр за вкус.

21.03.06
19:15

1 кисело мляко + 25-30гр. протеин + 100-150гр. фин овес, всичко се забърква на ръка и се оставя да престои 20-тина минути. Ако овесените ядки не са фини, ще трябва да се чака 1,5 - 2 часа. Също става и с плодово кисело мляко вместо протеин.

21.03.06
19:53

С кисело мляко и мед стават добре.

Animal

21.03.06
20:16

мерси  :P

21.03.06
21:31

[quote author=“l3d3n”]С кисело мляко и мед стават добре.

И мен така ме кефят,но яз не съм от хората за които вкусът е най-важен.

RE

21.03.06
21:32

Аз не ги варя.Слагам ги в една купа,слагам малко вода .Понакисват се 10 -тина минути.Слагам мед 2 лъж.,разбърквам добре и става вкусно.+това така запазвам повечето полезни вещества които при варенето се губят.
Пробвай !

21.03.06
21:50

Купувам си мюсли което е с повече плодове и ядки и го ям натюр - без да го варя или накисвам :) много ме кефи на вкус :)

21.03.06
22:59

аз си вземам на Фамилия Николов няколко вида плодове и ядки мюсли и със малко мляко и една лъжичка мед си ги пасирам на фин шейк после разреждам с повече мляко и ми е екстра за закуска преди фитнеса

Animal

21.03.06
23:50

[quote author=“kao”]Купувам си мюсли което е с повече плодове и ядки и го ям натюр - без да го варя или накисвам :) много ме кефи на вкус :)

ооо на мен тези не ми понасят :)

01.04.06
10:59

Аз също не мога да ги понасям, но съм открил начин.
Вземаш МЮСЛИ - това са главно овесени ядки, смесени с други ядки и тук-там сушени плодове, слагаш в една паничка и ги правиш 1:1 с кисело мляко както са си сурови без да ги вариш без нищо. Слагаш една лъжица мед и една лъжица какао (само че не натурално какао, а от онова обогатеното от типа на нескуик) и се получава нещо много вкусно.

01.04.06
14:41

По едрите са по-негнусни според мен.

Аз ям тях + стафиди /малко/.

И за около 4 месеца привикнах на вкуса им и нямам проблеми...

Успех

П.П. Отначалото ми бяха гнусни, чак до повръщане...  :lol:

03.04.06
10:20

[quote author=“kao”]Купувам си мюсли което е с повече плодове и ядки и го ям натюр - без да го варя или накисвам :) много ме кефи на вкус :)

Е това ако го правиш наистина направо конкурираш конете  :wink: ( без да се обиждаш)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1