Продукт от който с секс се прави тяло

Темата е заключена.

22.03.06
11:06

Продукт от който с секс се качва мускулна маса и се повдига потентноста и желанието за секс.Има ли странични ефекти ,вредно ли е ? Колко струва ?Има ли ефект ....

Надуваема кукла?  :lol:

22.03.06
11:23

защо се базикаш наистина има такова нещо ..

22.03.06
11:43

[quote author=“virtualnia”]защо се базикаш наистина има такова нещо ..

И как се казва този продукт?

22.03.06
11:47

Освем да говориш за Трибестан =) , той вдига натурално производството на тестостерон и потентността, ама масата се качва със зала и ядене и почивка пак =) а не в леглото.

22.03.06
12:46

[quote author=“TMT”]Освем да говориш за Трибестан =) , той вдига натурално производството на тестостерон и потентността, ама масата се качва със зала и ядене и почивка пак =) а не в леглото.

Кой знае, може да говори за комшийката.. :wink:
Аз от моята не можах да кача, но чакам да поясниш  :idea:  :arrow:

22.03.06
14:59

ми можеби за това става на въпрос...ама ми се искаше да има такова нещо .... :roll:

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1