Добре ли е да взимам това????

22.03.06
11:41

здравейте ан 17 год съм от 2-3 месеца тренирам и са искам да взимам малко добавки но чудя се дали не е рано?
иначе съм се спрял на WHEY 4000 WHEIGHT GAINER за маса ми трябва но се чудя дали е качествено вие как мислите?? БЛАГОДАРЯ

03.04.06
14:18

Ами земаи ако искаш това е геинер значи качваш трудно кила.Прабваи и ще видиш.

Пробвай. Гейнър без въглехидрати няма(щот има протеин без протеин), така че давай смело  :wink:

RE

03.04.06
14:51

[quote author=“ivan basketa”]
иначе съм се спрял на WHEY 4000 WHEIGHT GAINER за маса ми трябва но се чудя дали е качествено вие как мислите?? БЛАГОДАРЯ

За тази цена -около17 лв. за 1кг по-добро едва ли ще намериш от този продукт.+това го дават , че има и определен процент суроватка вътре така ,че си е добре.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1