Мусаши или Биогейм

KA

23.03.06
14:24

От Плевен съм и досега ползвах нутрим от билата защото само такова имаше но открих че в града има и мусаши и биогейм-та кое ми препоръчвате защото за нутрим на последък не чувам добри отзиви

Sportex

23.03.06
14:29

Аз съм ползвал Мусаши и останах доволен специално от някакъв 34% протеин и от 85% суроватка.

23.03.06
14:39

От двете разбира се че Мусаши,но и те са малко прехвалени-от мене да го знаеш.Ако намериш вземи нещо американски Scitec,Weider,а ако искаш български протеин на P&B.Виж в Silata.com или Fitnessbg.com-правят и доставки по домовете :wink:

Ами Мусаши е австралииска марка и се очаква да имат качествени продукти. Аз техен карнитин съм ползвал и останах доволен. Има хора, които много ги плюят, но дори не са и опитвали техни продукти. Като следя мненията на хората повечето, които са пили, са си доволни от качеството. Само креатинът им е прекалено скъп, другото май е на по-нормални цени.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1