Без мерителни лъжички???

CO

23.03.06
19:53

Ами купих си гейнър Mega Mass 3000 3 кутии. Трябва да пия по 180гр на ден. Хубаво. Ама няма мерителна лъжичка. Кажете вие как ги мерите тея грамове. :?:

SnejK0

23.03.06
19:59

първо - няма как да няма лъжичка..
второ - как точно разбра че трябва да пиеш по 180 грама пък и ти..
и трето...не се сещам за трето :oops:

23.03.06
20:55

Една супена лъжица с лек връх е около 15гр.

CO

23.03.06
21:35

Хах ами няма просто мерителна лъжичка в кутията, бате. Пък аз не съм си измислил да пия по 180 гр на ден, то си го пише на кутията :)
Ама мерси се пак за инфото.
ПС: В креатина на BioTech има мерителни лъжички, разбрах чак сега. Те май са едни от малкото дет слагат мерителни лъжички. Само не мога да разбера защо :?:

Има, има, просто може да е на дъното. Аз две кутии си бях взел и в двете имаше.

CO

23.03.06
21:56

10х. Ми като свърша кутията ще видя. Дано си прав. И пак мерси за инфото.

23.03.06
21:57

[quote author=“Coccolino”]10х. Ми като свърша кутията ще видя. Дано си прав. И пак мерси за инфото.

Абе като ти свърши кутията за какво ти е лъжичката , за следващия ли ? поразрови в кутията вместо да пускаш такива теми

23.03.06
21:58

аз до сега почти не съм попадал на лъжички в кутиите на различни протеини :D

[quote author=“sigmA”]аз до сега почти не съм попадал на лъжички в кутиите на различни протеини :D

Е зависи какви купуваш. Аз там където съм очаквал винаги съм намирал. Ако купуваш протеин 30лева килото няма и да намериш скоро  8)

23.03.06
22:22

Хммм  според мене няма как да няма  все пак това Универсал  няма как да се излагат да не слагат лъжички  поразрови се повечко ! Аз каквато и добавка да съм си зел има мерителни само геинера на П&Б нямаше де !

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1