може ли да има нежелани ефекти :)

JI

26.03.06
15:50

съфорумници може ли да има някакви нежелани зстранични ефекти  ако
пиq ZMA или animal stak pak!
тоест те нали имат близки до стероидите ефект  ( става въпрос са зтака и зма то пак знам че са витамини )
Пускай темата където и е мястото !!!
DJGorgio-Astor

От Stak може и да се появят.

JI

26.03.06
16:51

:( добре нали не са забранени и са разрешени от допинг комисията ...
==> тря са по малко токсични поне идеята е дан е ми спрат растежа или нещо такова прецакано
въпреки че то на мойта възраст много в залата зобят ....
поне ефект от стака ще има ли
за зма то какво ще кажете ?

От Стака видим ефект ще има 100%(съдя по чуждите мнения).

Не съм сиг но май и прохормоните са забранени от Допинг комисията.

26.03.06
17:49

Прохормоните не са забранени.Както някой беше казал наскоро това е легалния начин да се назобиш.Странични ефекти може и да се появят,макар и не толкова изявени като при анаболните стероиди.

26.03.06
19:46

абе как да не са забранени прохормоните :shock:

[quote author=“Jay_C”]Прохормоните не са забранени.

Аз не разбирам, но ми стана интересно. Ето част от забранените:

Андрогенни анаболни стероиди - Андростанолон (андролон, анаболин, протеина и др.), Андростерон, боластерон, воландиол (анибиол), болденон (вебонал, паренабол), дехидроепиандростерон, дехидрохлорметилтестостерон (туринабол), клостебол(тестанабол), метандиенон (анаболин, бионабол, дианабол, метанабол, суперанаболин, енцефан, неробол, метандростенолон, напусим, анабол таблет) ......

ДХЕА-та си е прохормон, а е в списъка на забранените  :roll:

26.03.06
19:54

Жика брат от каде го избара тоо стак бе батка нали е спрян от произвдсство ??

JI

26.03.06
20:02

http://bodybuilding.com/store/univ/stak2.html
та някой нещо за зма то да каже ?
ми искам нещо дет да видя че има ефект :)

[quote author=“JiVk0”]http://bodybuilding.com/store/univ/stak2.html

Е чакай е бате, къде ме хвърляш за зелен хайвер  :shock:

Ти питаш и аз ти обяснявам за Стак, пък ти ще пиеш Стак2 ...

27.03.06
00:03

Офтопик:
Какво е това прохормони ?

Animal

27.03.06
07:31

така, стак до скоро имаше, но вече няма поне в моя регион на търсене, който покрива софия и пловдив.

Прохормоните от началото на годината са забранени в САЩ. За БГ незнам.

От стака може да ти се получат странични ефекти, но вероятността ако не превишаваш дозата е мнооого малка. Аз вече приключвам кутията и нямам проблеми.

Стак 2 няма нищо общо със Стак.

Анимал стак при мен не е особено ефективен.

27.03.06
08:17

Аз не мога да разбера какъв ефект търсите от тоя стак! Все едно под вола, теле да търсиш! За неговите пари ще си вземете яка комбинация от аминокиселини - глутамин, акрв, аргинин и ще имате много добър ефект :wink: !

27.03.06
10:11

Поне преди със сигурност не са били забранени прохормоните и в частност DHEA в САЩ. Спомням си филма на Колман - там пиеше много хапове и казваше всяко какво е. Като изключим витаминките :lol: , имаше и DHEA. Ако е забранен надали ще го фирка така показно.

Animal

27.03.06
11:10

да наистина, вземи си креатин, глутамин, протеин и амино. Това поне е изпитано.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1