Помощ приятели /...

MA

27.03.06
13:04

Моля даите някакъв акъл ... значи аз съм на 24 години висок 192 см  в момента съм 106 кг ... тренирам от доста време но имах пауза около 5-6 месеца в който натрупах доста килограми ....значи в момента ходя 3 пъти на фитнес  пия l-carnetin и lipozan и  в последната седмица две се опитвам да не ям почти нищо ...проблема ми е следния за първите 2 седмици свалих 4 килограма  и от тогава съм в застои .... диета пазя вече 5-а седмица ... не ям след 18.00 правя по 30 мин кардио на тренировка ... КАКВО СТАВА ?????

27.03.06
13:25

[quote author=“mafffff”]...се опитвам да не ям почти нищо ...

Грешка... Изгради си добър хранителен режим, тук има достатъчно предложения. Когато не ядеш нищо организмът ти привиква към този стрес и спираш да слабееш. Изчисли си калориите които са ти необходими. Диета не означава да гладуваш, а да се храниш правилно и здравословно. 8)

MA

27.03.06
13:44

и аз бях стигнал до извод че нещо тялото ми блокира и не иска да свая .... плс  дайте някаква добра нвд като за мен ... тренирам вечер около  19.00 3 пъти седмично (сметнах си калориите хужни са ми около 2800 на ден )сутрин ставам около 8.30 и си лягам около 11-12… тази седмица ми свършва и л-карнетина и липозана и мисля да си взема  някакъв фет бърнър ... благодаря предварително ....

09.00 - кофи4ка кисело мляко 2%
11:00 - 200гр. пиле + 50гр. сирене + салата
13:30 - 14:00 - омлет от 3 белтъка и 1 жълтък + 50гр. ка6кавал
17:00 - 150гр. пиле/теле6ко/риба + 50гр. иzвара
+ салата (
19:00 - тренировка + 30мин. кардио
30 мин. след тренировка - 30 протеин
22:00 - 23:00 - 150гр. извара

Какво ще кажете за тази ??? как ви се струва ?>???  с какво мога да заменя изварата че не ми понася ...!!!

MA

27.03.06
14:36

да чел съм го ??? но какво ще кажете  добра ли е тази НВД за мен при положение че съм бавен метаболизъм ???

27.03.06
14:52

[quote author=“mafffff”]да чел съм го ??? но какво ще кажете  добра ли е тази НВД за мен при положение че съм бавен метаболизъм ???

Според мен НЕ!!Вкарай някакъв въглехидрат.Ся ше ти напиша мойта диета:

9:00 1 ябълка.
12:00 10 гр. овесени ядки.
15:00 100 гр. сварени картоф+150 гр. пилешко+1 кофичка кисело мляко.(и може 1 банан)
18:00 200-250 гр. салата(домати и краставици)+200 гр. пилешко.
Сега като излезем във ваканция сутринта в 9 ше ям овеса,а в 12 ше ям 80 гр. ориз+ 150 гр. пилещко.Иначе останалото си остава същото.

27.03.06
15:42

[quote author=“SteeL”][quote author=“mafffff”]да чел съм го ??? но какво ще кажете  добра ли е тази НВД за мен при положение че съм бавен метаболизъм ???

Според мен НЕ!!Вкарай някакъв въглехидрат.Ся ше ти напиша мойта диета:

9:00 1 ябълка.
12:00 10 гр. овесени ядки.
15:00 100 гр. сварени картоф+150 гр. пилешко+1 кофичка кисело мляко.(и може 1 банан)
18:00 200-250 гр. салата(домати и краставици)+200 гр. пилешко.
Сега като излезем във ваканция сутринта в 9 ше ям овеса,а в 12 ше ям 80 гр. ориз+ 150 гр. пилещко.Иначе останалото си остава същото.

Как карате с толкова малко белтъчини и ядене като цяло?
Калориите на mafffff са едва 1000, твоите са малко повече, ама ти пък си минал покрай НВД, с толкова овесени ядки, картофи и банани ;) Просто като процент от общите калории не излиза сметката ;).
И аз лично бих умрял от глад с този режим, а не съм много кила и по - цял ден вися пред компютъра (ниска физическа активност). За теб не знам ;) Какви са резултатите, би ли споделил?

Друго, което не ми харесва -  ябълка сутринта и после чак след 3 часа овесени ядки? Къде са белтъчините? Първото истинско ядене (с белтъчини) е чак в 15 часа - 8 часа след ставане и 21 часа след последното ядене с белтъчини от предния ден! С какво ще се хранят мускулите през това време? Белтъчините са основата на всеки режим, без тях не може, те са задължителни за тялото, защото не може да си ги синтезира по никакъв начин. Въглехидрати и мазнини може да не ядете, но белтъчините са задължителни да се приемат през целият ден в достатъчно количество.
mafffff - същото. Ябълка сутринта не е ядене, яж я заедно с киселото мляко най - малко. Включи повече хранения с месо, яйца, риба. Изварата не я яж, като не ти понася.
Но белтъчините на всяко едно ядене са задължителни, и то по  минимум 2 гр на килограм, а при диета за чистене трябват и повече.
Не сваляте калориите прекалено, ако искате да губите основно мазнини и да не си прецаквате метаболизма. Повече от 1000 калории в минус вече е много.
И стига с това неядене вечер, включете хранения след 18 часа. Не е проблем да ядете и точно преди лягане.

MA

27.03.06
16:40

Петко К  плс  напиши някаква примерна диета че вече се омотах и незнам какво да правя .....

MA

27.03.06
17:37

като цяло мисля че това ще ми е диетата
09.00 - кофи4ка кисело мляко 2%
11:00 - 200гр. пиле + 50гр. сирене + салата
13:30 - 14:00 - омлет от 3 белтъка и 1 жълтък + 50гр. ка6кавал
17:00 - 150гр. пиле/теле6ко/риба + 50гр. иzвара
+ салата (
19:00 - тренировка + 30мин. кардио
30 мин. след тренировка - 30 протеин
22:00 - 23:00 - 150гр. извара

27.03.06
17:42

Хубаво, пробвай я, изглежда добре като храни, но не ми се смята сега, ти си прецени дали ти стигат количествата.

28.03.06
12:26

Какви са резултатите, би ли споделил?

За 1 месец 5 санта от талията и по 2 от бедрата(аз си имам коремче).
Не съм свалил ММ.
Това за тебе може да е глад ама за мене не е!!

Друго, което не ми харесва - ябълка сутринта и после чак след 3 часа овесени ядки? Къде са белтъчините?

Сега нямам възможност да се храня с ориз и пилешко.Но писах малко по-горе че ще почна.То ако зависише от мен аз и сутринта щях да закусвам с пилешко.А и също така забравих да допълня че пия суроватъчен протеин по 2-пъти на ден.
Това е Петко К сигурно пак ще следва неква критика от твоя страна.
Иначе като цяло за мен твойто мнение е много тъпо.

28.03.06
12:39

[quote author=“SteeL”]Това е Петко К сигурно пак ще следва неква критика от твоя страна.
Иначе като цяло за мен твойто мнение е много тъпо.

Не, нямам такова намерение, пък и не ме вълнува изобщо как се храниш. Просто споделих мнението си а щом ти се струва тъпо, си свободен да не го взимаш под внимание ;)

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1