Имам спешен вапрос относно креатина

27.03.06
23:27

Маи моя случеи е уникален!Сега сам в зареждащ период и ходя на фитнес три пати дневно но от 9 часа сутринта по принцип ставам към 8 и 30 .Така приемам че веднага щом стана примерно в 8 ще приема креатина но нали трябва половин час преди тренировка това означава че ще трябва да взимам двете си дози едва ли не наведнаж какво да правя ????? СПЕШНО МИ е благодаря предварително!

27.03.06
23:35

пий както то казвам,значи сутрин 5 кам 10 ,на обед 5 и вечер 10гр,след тоя зареждащ перод който тие от 5-7 дена ,след него пиеш вече веднага след тр. креатин но е хубаво да земещ нещо друго освен креатин ,протеинче,глутаминче и амино аз така ги пия

27.03.06
23:37

комбинирам го със протеин значи как казваш да пия сутрин преди тренировка кам 8 и 30 после на обед 5 и вечер 10 то не е ли същото ?? аз точно това целя да избегна дозата от 10 грама.А протеина си го зимам сутрин на гладно в моя случеи кам 8 и 30 (веднага след протеина) и вечер преди лягане нали ?

29.03.06
19:07

Вечер не пий креатин, понеже няма да можеш да заспиш :?

Sportex

29.03.06
19:33

Ти ме уби - три пъти дневно?!?! :shock:  :shock:

energymax

29.03.06
19:37

СПАМ
DJGorgio-Astor

29.03.06
19:48

ми аз вече съм след зареждане и приема ми е по 10гр на ден в да приема като втория ми се пада кам 7-8 часа а и по-късно съм го пил и кво?като ми се спи спя като не ми се спи бодувам :lol:

30.03.06
14:42

Най-добре е 30 мин преди и веднага след тренировка. Като тоя след тренировката може да го смесиш със сурватъчен протеин.

Тия късните взимания за мен нямат смисал. Късно вечер се взема само бавноосвоими добавки.

Вземи здравето си в свои ръце. Ето как:

Научи повече
back-arrowbb-hexcalendarcheckoutfacebook-iconforumgoogle+instagramlinkedinlogo-smallmailmessagesmy-bbprofileprogressreadingsearchseparator-carrotseparator-dumbbellseparator-shoeservicestoresubmit-arrowtop-arrowtwitteryoutube1 forum-blockforum-deleteforum-editforum-favorite-postforum-flagforum-followforum-lockforum-mergeforum-moveforum-new-postforum-quoteforum-recommendforum-subscribeforum-unlock1